Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Két keresztes a vizeletem és...

Két keresztes a vizeletem és baktérium is van benne. Antibiotikum helyett mit javasolnátok?

Figyelt kérdés
2011. aug. 9. 18:43
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha az orvos antibiotikumot adott, akkor szedd be.
2011. aug. 9. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem adott, még csak holnap megyek orvoshoz, de antibiotikumoktól vagy hasmenésem lesz, vagy nagyon rossz lesz a gyomrom napokig. Ezért szeretném elkerülni :(
2011. aug. 9. 19:13
 3/8 anonim ***** válasza:
Ezt akkor említsd meg a dokinak. De szerintem nem úszod meg.
2011. aug. 9. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Vedd be az antibiotikumot,mert rámehet a veséd is!Vegyél probiotikumot és az antibiotikumot ne éhgyomorra vedd be,és sok folyadékkal vedd be.
2011. aug. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
52%
Nekem, ha ilyesmi bajom van nagy ritkán, akkor tolom magamba az erőspaprikát ipari mennyiségben. Ez mindig kipucol. A sok gyógyszeripari szeméttel, csak építed le az immunrendszeredet és gazdagítod a gyógyszergyártókat. Egy gyógyszer mellékhatásai miatt szedjek két másikat, hát a lófaszt!
2011. aug. 9. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én az erőspaprikát nem ajánlanám,mert nyálkahártyairritációt okoz,sok savat(lsd refluxosok nem ehetik),hasmenést...Inkább sok C-vitamin,azt nem is tudod túladagolni,mert a felesleget kipisiled
2011. aug. 10. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Supraxot kaptam, hát beszedem nincs mit tenni, szedek hozzá Normaflore-t aztán csak reménykedem, hogy nem lesz tőle semmi baja a gyomromnak, mert állítólag nagyon erős gyógyszer :S Meg az ára is iszonyú volt :S
2011. aug. 10. 12:04
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem a doki először egy erős ab-t írt fel, ami nem tett jót a gyomromnak. Visszamentem hozzá, és vénásan kaptam az antibiotikumot, hogy a gyomrom ne menjen tropára.


Ha rosszul leszel, irány vissza a dokihoz, irass mást.

2011. aug. 11. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!