Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Elhúzódó köhécselés. Tapasztal...

Elhúzódó köhécselés. Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Nincs semmi egyéb tünet. Nem váladékozik, nem fáj, nem sípol. Olyan kis köhécselés, de évek óta. Idegi alapon lehet vagy betegségre utal?
2011. aug. 10. 16:33
 1/6 anonim ***** válasza:
stressz tipikus jele
2011. aug. 10. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Lehet, hogy allergiás vagy. Nekem is volt ilyen bajom, és kiderült, hogy majdnem mindenre allergiás vagyok.

Nem biztos, hogy ez a bajod, de azért menj el orvoshoz, és kérj allergiatesztet.

2011. aug. 10. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Pénteken megyek a tüdőgondozóba, kiutalt az orvos.

Igazából csak köhécselés.


Akkor a stressztől is lehet? Azt hogyan mutatják ki?


Ma az orvos azt mondta allergia valószínű, de az nem folyamatos köhécseléssel jár szerintem.

2011. aug. 10. 16:55
 4/6 anonim ***** válasza:
Majd leírod, hogy mi lett? :)
2011. aug. 10. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Adott sumamedet az orvos, majd ha beszedtem mindet vissza kell menni allergiatesztre. +elküldött fül-orr-gégére is.
2011. aug. 16. 12:03
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is várom, hogy mi történt. Ne felejtsd el megírni!
2011. aug. 18. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!