Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Hány % esélye van az embernek...

Hány % esélye van az embernek a túlélésre ha áttétes?

Figyelt kérdés
2011. aug. 20. 16:15
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%

Anyu barátnőjéről lemondtak az orvosok, mégis meggyógyult.

Az én barátnőm 4 hónap alatt elment.

2011. aug. 20. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Jajneee... :( Úgy félek tőle... :(
2011. aug. 20. 16:27
 3/24 A kérdező kommentje:
Amúgy... 25 éves férfiről van szó. :(
2011. aug. 20. 16:32
 4/24 anonim ***** válasza:
Te vagy a beteg?Mi a bajod?
2011. aug. 20. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Nem én, hanem a barátom, és tegnap közölte velem a hírt... De nagyon félek, hogy elveszítem. Babát is várok, és ahányszor erre gondolok, annyiszor kap el a sírás. :(
2011. aug. 20. 16:36
 6/24 A kérdező kommentje:

Állandóan ez a szám jár a fejemben... :(

http://www.youtube.com/watch?v=ZMrVd_YksAY&feature=related

2011. aug. 20. 16:38
 7/24 anonim válasza:
50. Egyébként meg minden a fejben dől el! Ha van ereje kitartani,és hinni a gyógyulásban,akkor MEG FOG GYÓGYULNI,FEL FOG ÉPÜLNI!!!Kitartást hozzá!
2011. aug. 20. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
És mi a baja?Nem kell rögtön a legrosszabbra gondolni.Mindent meg kell tenni a gyógyulás érdekében.
2011. aug. 20. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Én is mondtam neki, hogy én bízok benne, hogy felépül. De magyarázhatok én neki... :( Ma hajnalba is hallottam, hogy szeszt ivott... Pedig nem alkoholista, nagyon keveset iszik, szinte csak alkalmanként, és akkor is nagyon keveset. :(
2011. aug. 20. 16:41
 10/24 anonim ***** válasza:
Biztos nehéz időszak áll előttetek, de nem szabad feladni, a lehető legjobb kezelés kell, mindenbe bele kell kapaszkodni, amibe csak lehet, életmód változtatás is sokban segíthet (pl.ha dohányzott, a dohányzásról való leszokás, kevesebb hús, több gyümölcs, zöldség), és jó minőségű ivóvíz. Létezik speciális gombatea is, és olyan emberek közt kell megfordulni, akik szintén tudnak tanácsot adni, mert hasonló cipőben járnak. A leglényegesebb, hogy harcolni kell, hogy rendbe jöjjön.
2011. aug. 20. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!