Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » A coderitet irtak fel kohogesr...

A coderitet irtak fel kohogesre, de a betegtajekoztato szerint nem lehet szedni ha kronikus szekrekedese van az embernek. Ha veszek be megis, mi bajom lehet belole?

Figyelt kérdés
virusos mellhartya gyulladasom van. Ebbol adodoan kohogok folyamatosan, melyre kaptam coderit n tablettat. elolvastam a tajekoztatot es azt irja, hogy ne szedje ha kronikus szekrekedese van. Eddig nem mertem beszedni, nehogy meg a beleimmel is gond legyen! viszont igy oklendezesig kohogok! mi fog tortenni ha megis beszedem?
2010. jan. 13. 13:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Menj vissza az orvosodhoz és töle kérdezd meg, hogy mit csinálj, ö a legilletékesebb
2010. jan. 13. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Annyi fog történni, hogy székrekedésed lesz és vehetsz be utána hashajtót, mivel a kodein hasfogó hatású.
2010. jan. 13. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!