Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Hova menjek ha cérnagilisztám...

Hova menjek ha cérnagilisztám van?

Figyelt kérdés
Most költöztem Budapestre, normális, tiszta körülmények között élek, de most fedeztem fel, hogy cérnagilisztám van. Nem vagyok még bejelentkezve, tehát háziorvoshoz nem tudok menni. Milyen magánrendelésen írnak nekem receptet? Miért tér vissza ez a fertőzés, már kétszer is volt eddig ilyenem és megjegyzem hogy naponta annyiszor mosok kezet ahányszor csak tudok, úgy elkeseredtem, segítsetek légyszi.
2011. aug. 20. 18:33
 1/3 anonim ***** válasza:

Pecázni..


Amúgy belgyógyászat szakrendelés.

2011. aug. 20. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Tom Benko ***** válasza:
Belgyógyászat. Valamit mégis rosszul csinálsz, ha sikeresen összeszedted. Körömrágás?
2011. aug. 20. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 yuda ***** válasza:

Ezt az oldalt feltétlenül olvasd el, nem kell ahhoz elvetemültnek lenni, hogy valaki elkapja. Elég egy olyan közösség, vagy állatok és meg is van:

[link]

2011. aug. 20. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!