Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randira hívott egy srác, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randira hívott egy srác, de az az érzésem, hogy csak azt akarja, én viszont komoly kapcsolatra vágyom. Megmondjam neki, mielőtt találkoznánk, hogy nem szeretem az egy éjszakás kalandokat és hogyha csak ezt akarja akkor inkább ne találkozzunk?

Figyelt kérdés
Mikor találkoztunk, nekem az jött le hogy csak azt akarja..de persze nem tudhatom.
2011. jún. 24. 23:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Egy próbát megér. Egy randiban nincs semmi igéret. Lehet, hogy nem is tetszik. De ha taliztok le tudod szűrni, hogy mit akar.
2011. jún. 24. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
de ha azt akarja, és mondod neki, hogy te nem, ugy is le fogja tagadni.
2011. jún. 24. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Egyszer már találkoztunk, akkor nagyon úgy tűnt...
2011. jún. 24. 23:18
 4/5 A kérdező kommentje:
De ha mondom neki, hogy nem, és ő igen, akkor miért tagadja le? Azt hiszi, hogy ilyen könnyen elcsábíthat?
2011. jún. 24. 23:19
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Te jó ég!

Úgy látod, hogy csak meg akar dugni. Erre te elmondod neki, hogy ez hogyan érheti el.

Ha mást könnyebben megdughat, akkor keresni fog mást.

De sokkal valószínűbb, hogy hazudni fog és két héttel később fog a bugyidban járni.

Elmondod, hogy mit szeretnél hallani és el fogja mondani, amit hallani szeretnél.

Menj el a randira és derítsd ki a szándékait!

2011. jún. 25. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!