Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Nemrég vettem creatine ph x...

Nemrég vettem creatine ph x kapszulát és érdekelne, hogy szedhetem e együtt mondjuk a volumass 35 professionalal? És, hogyan szedjem van hozzá útmutató de az elég sokat ajánl. Tudom van aki azt mondja semmit nem ér más dicséri. Én most kipróbálom.

Figyelt kérdés
2011. júl. 23. 21:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Miért ne szedhetnéd együtt a kettőt?!? Sokra ne számíts, nagy mennyiségben kell fogyasztani, hogy tényleg legyen pozitív hatása. Én most vettem Brutal Cre-ATP-t, amiből edzés előtt 2-4 az ajánlott, és beveszek 6-ot, 1liter vízzel, és így frankón durranok tőle, és jobban is megy az edzés.
2011. júl. 23. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi akkor elszedem és kipróbálom amit te mondtál a cre atp-t.Aztán majd látjuk.
2011. júl. 24. 00:16
 3/5 A kérdező kommentje:
Akkor szedjem így:Felhasználási javaslat: Fogyasszon napi 2-6 kapszulát naponta. Reggel 2 kapszulát éhgyomorra, edzés előtt 80 perccel 2 kapszulát, edzés után 20 perccel újabb két kapszulát. (Ajánlás: 60 perccel az edzés előtt fogyasszon 100 g szénhidrátot egy nagy pohár vízzel).Mert olvastam olyat is,hogy edzés előtt 10 percel-de akkor a rendes felhasználási javaslat a jó igaz?
2011. júl. 24. 00:24
 4/5 anonim ***** válasza:
Napi 8 alatt szedni se érdemes.
2011. júl. 24. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kösz a válaszokat
2011. júl. 24. 11:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!