Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Felsőlégúti probléma megelőzés...

Felsőlégúti probléma megelőzésére?

Figyelt kérdés
Óvodában dolgozom és állandóan össze szedek valamilyen felsőlégúti fertőzést a gyerekektől. Tudnátok ajánlani valamilyen vitamint az immunrendszerem erősítésére, hogy ne dőljek mi mindig a sorból?
2011. aug. 31. 21:54
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha megfelelő mennyiségű vitamin és ásványi anyag jut beléd, meg kevesebbet stresszelsz, talán kevesebbet és kevésbé leszel beteg.

De nemcsak ezen múlik.

Alkati kérdés, szerencse, stb.

2011. aug. 31. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
bronchum vax
2011. aug. 31. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szia! Én nem olyan régen szedek egy LongeVita nevű vitamint, nekem is immunerősítésre ajánlották, igaz nekem más okból kifolyólag. De egyébként szerintem érdemes kipróbálni neked is, mert tele van vitaminnal, rengeteg antioxidáns anyagot tartalmaz, ezáltal erősíti az immunrendszert. Én Rossmannban vettem, de ha rákeresel szerintem megtalálod a neten is, aztán eldöntöd, hogy kipróbálod –e. Mindenesetre szerintem egy próbát megér, ártani biztos nem fog :)
2011. szept. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!