Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » 2héten belül másodjára gyullad...

2héten belül másodjára gyulladt be a mandulám, és most még a nyelvcsap is meg van dagadva, lehet ez valami komolyabb baj?

Figyelt kérdés
Múlthéten bevolt gyulladva a mandulám, kaptam rá gyógyszert, el is múlt, de épphogy elfogyott a gyógyszer, megint begyulladt. Pedig direkt nem ettem semmi hideget, meg nem terheltem le semmivel. Megint kaptam gyógyszert, most egy másik fajtát, és ma arra keltem, hogy már a nyelvcsapom is tök nagyra van duzzadva. Megeshet ez az egész "csak úgy", vagy valami komolyabb baj lehet a háttérben?
2011. szept. 3. 11:22
 1/1 anonim ***** válasza:
A nagyobb baj az lehet, ha már tönkrement a mandulád, és ki kell venni. Ennél nagyobb dolog nem lehet, ezt meg majd a doki eldönti.
2011. szept. 3. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!