Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ez lehet csak szimpla megfázás...

Ez lehet csak szimpla megfázás, vagy valami komolyabb?

Figyelt kérdés
Tegnap elég furcsán éreztem magam, gyengének éreztem magam, volt egy kis lázam is. Óránként mértem, és erősen ingadozott egyszer 37,2, aztán 37,5; 36,9; 38; megint 37,2. Egy kicsit köhögtem is.Ma reggel felkeltem elmúlt a gyengeség érzése, de az ingadozó testhőmérséklet megmaradt. Nem igazán csipázom a háziorvosomat, úgyhogy ha nem muszáj nem mennék el.
2011. aug. 28. 07:12
 1/2 anonim ***** válasza:
hát ez fura...ha nagyon meleg van körülötted lehet hogy a hőfokod is megváltozik de ha még napokig ilyen fura lesz akk sztem menj el orvoshoz, ha meg azt az orvost nem szereted akkor váltsd le hogy ha tudod ! :)
2011. aug. 28. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
alátámasztom az első válasz adót! ha nem változik a hömérséklet ingadozásod akkor mindenképp menj el orvoshoz!
2011. szept. 1. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!