Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Hasmenéses vírus van jelenleg?

Hasmenéses vírus van jelenleg?

Figyelt kérdés

Nekem a napokban alig van étvágyam és, ha nehezet ettem vagy hirtelen, akkor meg is fájdult a gyomrom. volt hasmenéses napom is ez végett, de elmúlt másnapra. viszont tegnap reggelire ettem sült szalonnát (nem esett jól), ebédre lecsót (az se esett jól), aztán délután éhes lettem és ettem valami szar kroasszan szerűséget, hát attól úgy megfájdult a gyomrom, azt hittem beledöglök, büdöseket kezdtem böfögni, majd elmúlt a gyomorfájás, átment a beleimre, akkor meg már nagyon büdöseket fingtam és jött is a hasmenés, majd éjjel is vagy 5-ször cifrafostam és reggel meg délelőtt is egyszer!

krumpli-, répapürékúrát veszek és normaflor oldatot iszom, remélem hamar elmúlik ez az egész...

elcseszte a délutánomat is, el kéne utaznom, de buszra se merek ülni, mert félek, összecsinálom magamat közben :S


Mi lehet ez az egész, sokatoknál előfordulnak hasonló tünetek?


2011. szept. 7. 11:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Nálam a páromnál és a főnökénél is ez volt...:/
2011. szept. 7. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
ójaj, és ez cseppfertőzéssel továbbadható? hogy terjed, simán a levegőben is, gondolom, de akkor könnyen tovább adható is vajon?
2011. szept. 7. 11:29
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem igen.

Nekem most már az egyik munkatársnőm is panaszkodik.Tehát terjed rendesen...:/

2011. szept. 7. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!