Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mitől gyulladhat be egy...

Mitől gyulladhat be egy hónapon belül akár 3x is a mandulám?

Figyelt kérdés
Már 2x begyulladt az elmúlt 3hétben, kaptam gyógyszert, el is múlt, és ahogy elfogyott a gyógyszer, 2nap múlva megint rosszul voltam. Ez történt most is, már érzem hogy fáj, meg csúnya, holnapra megint nagyon fog fájni. Mire utalhat ez, vagy mit kell ilyenkor csinálni? Kivehetik?
2011. szept. 12. 20:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Olyan 3 éve nekem is volt problémám a mandulámmal, azóta az egyik nagyobb.Mikor begyulladt először a mandulám, akkor felírt a doki gyógyszert, utána jó volt 1 hétig. 1 hét után hirtelen gyulladt be egyik reggelre, arra keltem fel, hogy alig kapok levegőt, nem bírtam kimászni az ágyból.Ekkor vérvétel meg minden volt..3 hétig gyógyszer, utána már jó volt, csak kicsit nagyobb a mandulám.
2011. szept. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.

Joghurtról éltem majd 2 hétig.Le is adtam 10kg-ot..

2011. szept. 12. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A, és C-vitamin hiányod van!
2011. szept. 13. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!