Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Miért járok ennyit pisilni?

Miért járok ennyit pisilni?

Figyelt kérdés

Körülbelül 1,5 hete tart az, hogy naponta rengetegszer pisilek. Nem normál mennyiség távozik, csak pár csepp, de naponta több mint 10x kell mennem.

A háziorvosom nem rendel, máshoz pedig nem szívesen mentem eddig, de jövőhéten mindenképpen elmegyek.

Ma hajnalban arra keltem fel 2 körül, hogy majd' bepisilek. Kimentem, normális mennyiség távozott. Aztán egészen reggelig, fél óránként ki kellett mennem, nem is aludtam semmit. Akkor már csak pár csepp jött. Próbáltam nem kimenni, visszatartani, de akkor becsorgott ha kicsit visszaaludtam.

Eléggé megijeszt, mert egy egyszerű felfázás szerintem nem ilyen.

Mi lehet velem?


2011. szept. 17. 11:28
 1/5 anonim válasza:
Nemtől függ, hogy mi lehet a baj. Szóval fiú vagy lány vagy?
2011. szept. 17. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Ez függ nemtől is meg kortól is! :)
2011. szept. 17. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Igaz, azt kihagytam.

Lány vagyok, és 17 éves!

2011. szept. 17. 11:53
 4/5 anonim válasza:
szia! szerintem felfáztál...ironikus, hogy ugye még "nyár" van, de elképzelhető szerintem. mindenféleképpen menj el vele orvoshoz, de még előtte ha gondolod, kamillafürdőzz!
2011. szept. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
ja és szintén 17/L
2011. szept. 18. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!