Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A napokban azt vettem eszre...

A napokban azt vettem eszre hogy rengeteg vizet iszom, tobbet mint eddig. Mintha allandoan szomjas lennek. Lehet ez terhesseg jele? Eddig nem ittam ennyit es pisilni sem pisiltem ennyit (mondjuk szerintem az a sok viztol van).

Figyelt kérdés
2011. szept. 3. 15:47
 1/8 anonim ***** válasza:

Én januárban meg februárban lettem terhes a két gyerekemmel. Napi 2 liter vizet ittam. Egyike volt az első tüneteimnek.

Mondjuk mellette én már émelyegtem és álomkóros is voltam.

2011. szept. 3. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Későbbiekben lehet, de az elején...hát nem tudom, szerintem ez nem terhességi tünet, de kívánom, hogy baba legyen, ha azt szeretnétek!
2011. szept. 3. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Első vagyok:

nekem a köv. esedékes menstruáció előtti időben jelentkeztek ezek a tünetek...

2011. szept. 3. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
nézess cukorszintet, mert sajnos cukorbeteség jele is lehet.
2011. szept. 3. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Tényleg lehet cukorbetegség tünete is, érdemes megnézetni - persze nem feltétlenül van bajod, de jobb kizárni. (2 liter egyébként az ajánlott napi mennyiség lenne...)
2011. szept. 3. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A terhességnek is lehet jele, de a cukorbetegség egyik első tünete, amint írták előttem is.
2011. szept. 3. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem is a következő mensi körül jelentkezett! És Én sem ittam sokat. Volt, hogy 1 pohár víz is elég volt egész nap. Most meg 2 liter is kevés!
2011. szept. 3. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
No mi lett?
2011. szept. 10. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!