Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Véreset pisiltem mi lehet a...

Véreset pisiltem mi lehet a bajom? :o

Figyelt kérdés
3 napja elkezdett fájni az alhasam, néha görcsöl is. Tegnap amikor elmentem reggel pisilni nagyon fájt, és ma reggel is ugyanez volt, de mostmár véreset pisiltem. Iszonyatosan fáj amikor wczek. Tavaly nyáron vesehomokom volt, és most is hasonlóan fájok. Lehet hogy megint vesehomokom van? :S Vagy lehet hogy egy fertőzés?? segítsen valaki köszönöm. nem tudok elmenni a hétvégén orvoshoz addig is inkább nyugtasson meg valaki. köszi :S:D
2011. szept. 24. 11:11
 1/3 anonim ***** válasza:

Pedig ebből ügyelet lesz... Legnagyobb valószínűséggel megint vesehomok/vesekő, de már volt ismerősömnél, hogy annyira felfázott, hogy véres volt a vizelete(őt is kórházba vitték).

Ne szórakozz ezzel, a te dolgodat könnyítik meg az orvosok a gyógyszerekkel!

2011. szept. 24. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Húgyúti fertőzésnek tűnik. Ismeretlenül, a gép mellől nehéz segíteni, mert ha biztos lenne a diagnózis, akkor is vényköteles gyógyszerekre lenne szükség. Javaslom az ügyeletet.
2011. szept. 24. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat.
2011. szept. 24. 11:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!