Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Pókcsípés. Lesz tőle bajom?

Pókcsípés. Lesz tőle bajom?

Figyelt kérdés
Már jó rég megcsípett egy pók és azóta 3szor is borsónyi genny jött belőle. Ma lekapartam a varrt hogy megnézzem milyen és nyílt seb lett belőle. Elkezdett lüktetni a vérem és most zsibbad a kezem. Mit tegyek? a közérzetem is nagyon rossz
2011. szept. 24. 19:58
 1/6 anonim válasza:
Menj el orvoshoz, mielőtt valami komoly bajod lesz. Kialakulhat ilyen aprócska nyílt seb miatt akár orbánc is, az pedig nem gyerekjáték. Jobbulást! :)
2011. szept. 24. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egy orvosnak nem ártana megmutatni! Milyen pók volt amúgy?
2011. szept. 24. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
azt nem tudom milyen pók, csak két pici lyukat láttam a seben és ezért gondolom hogy az volt
2011. szept. 24. 20:03
 4/6 anonim ***** válasza:
Pókcsípés könnyen okozhat gyulladást.Mindenképp mutasd meg orvosnak és ne piszkáld semmiképp a sebet, mosd meg, fertőtlenítsd, aztán tehetnél rá valami tapaszt, hogy nehogy tovább fertőződjön.
2011. szept. 24. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Így kezdődött a Spiderman is :)

Ne kapargasd, fertőtlenítsd naponta többször, és ha hétfőig nem javul, akkor futás az orvoshoz. Ha rosszabbodik, akkor pedig ügyelet! Jobbulást!

2011. szept. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!!! :)
2011. szept. 25. 10:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!