Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Nagyon vízszerű széklet, mitől?

Nagyon vízszerű széklet, mitől?

Figyelt kérdés

Az elmúlt 3hétben lelki eredetű gondok miatt nem nagyon tudtam enni (napi egy db keksz, fél kifli), pár napja újra próbálok normálisabban enni, de a napi adag még mindig közel sem normális.

A problémám az lenne, hogy folyamatosan úgy érzem mintha emésztene a gyomrom csak nem éppen a gyomromban hanem sokkal lejjebb. Hasmenésem van, teljesen vízszerű, naponta 2-3x kismennyiségben, de nem kimondottan azóta amióta újra rendszeresen eszek.

Ez ilyen táplálkozás mellett "normális", vagy valami vírus? A diétán kívül mit tehetnék? Egyébként még most is nagyon magam alatt vagyok és csak azért próbálok kicsit enni, mert rengeteget fogytam a pár hét alatt és ez már fizikai rosszulléteket is eredményezett. Szóval lehet hasmenés stressz miatt is vagy ez csak a táplálkozásom ill. betegség miatt van?

21 L


2011. szept. 27. 10:38
 1/1 anonim válasza:
Szia Igyál kefírt, sokat mozogj sportolj, kösd le magad, a gondolataid, nem jó ha gondolkozol. Egyél leveseket, gyümölcsöt. 27F
2011. okt. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!