Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ettől lehetek AIDS-es?

Ettől lehetek AIDS-es?

Figyelt kérdés
kb 3 éve udvaron pisiltem és amikor végeztem oda jött a kutya és megkapta 1 kicsit. nem is vérzett. (szerencsére nem harapta le)
2011. szept. 29. 19:27
 1/7 anonim ***** válasza:

ettől biztos nem leszel aids-es

csak hogy megnyugodj

2011. szept. 29. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
DEHOGY LEHETEL!!!
2011. szept. 29. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
remélem. a kutyák nem is aids-esek?
2011. szept. 29. 19:40
 4/7 anonim ***** válasza:
:D NEM
2011. szept. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Csak azért írom le amit leírok, hogy elkezdjetek gondolkodni egy kicsit.

Akkor sem leszel feltétlenül AIDS-es, ha lefekszel valakivel, akinek tünetei vannak.

A fertőzés elméletet már régen megcáfolták, ma már tudják, csak a nagy tömegek elől még gondosan el van rejtve egy új információ, miszerint minden ember szervezetében eleve ott van nagyon sok (lehet hogy a létező összes) baktérium, vírus, gombák.....

Viszont milyen érdekes, hogy nem mindenkit terítenek le ezek, csak egyes emberek betegednek meg tőlük.

Éppen ezért, nagyon sok kutatás zajlott, és megállapították, hogy csak akkor tudnak ezek a káros miniatűr lények elszaporodni és valóban megbetegíteni bennünket, ha valamilyen külső tényező miatt a védekezőrendszerünk , vagyis az immunrendszerünk legyengül. Ígyhát az a legfontosabb, hogy a rendelkezésre álló lehetőségeket igénybe véve erősebbé tegyük az immunrendszerünket, és nem kell félni fertőzésektől. Ehhez hozzátartozik a lelki élet rendbe tétele is, valamint az egészségesebb táplálékok, valamint ma már a táplálékkiegészítők fogyasztása, mozgékonyabb életvitel kialakítása.

2011. szept. 30. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Utolsó: én is úgy gondolom, hogy a megbetegedésekben a legfőbb szerepet az immunrendszer állapota és a lélek játssza. De te, úgy látom, azt állítod, hogy a fertőzések EGYÁLTALÁN nem is jönnek kívülről!? Ez azért egy kicsit erős... nem valamiféle áltudomány ez? Főleg, hogy egy AIDS-es kérdéshez írtad -ezek szerint a HIV is megtalálható minden emberben?

Ha komolyan gondolod, kérlek írd meg, hol tudok utánaolvasni, mert nagyon érdekelne -és gondolom, a többieket is!


Hogy a kérdésre is válaszoljak: tudtommal az AIDS kizárólag az emberek betegsége. Tehát kutyától semmiképp sem kaphatod el :)

2011. okt. 2. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ezeket az információkat dr. Lenkei Gábor egyik előadásán lehetett hallani, nézz utána a neten, talán ott is megtalálod: Louise Pasteur halála előtt visszavonta az összes tanítását a víruselmélettel kapcsolatosan, mert rájött hogy rossz irányba kutatott. Csakhogy az akkori orvoslás úgy tett, mintha mi sem történt volna, ugyanis nekik jól jött a téves megállapítás. Ezért aztán jól elrejtették a bizonyítékokat, sokáig nem is lehetett hozzáférni a dokumentumokhoz. Sajnos azóta is ezt tanítják az orvosin, a mai orvostanhallgatók is ezzel a téves ismerettel hagyják el az egyetemet, és lépnek ki az életbe.

Azt konkrétan nem tudom hogy az AIDS is eleve bennünk van-e, de ha Lenkei doktor előadását meghallgatod egyszer, meg fogsz döbbenni, hogy mennyi mindenről még csak nem is hallottál idáig, pedig létfontosságú lenne tudnod róla.

Én és a családom immár 8 éve nagyon sok mindenen tudtunk változtatni az életmódunkat illetően, ami egyébként egy elég összetett dolog, sok minden beletartozik, pl. táplálkozás, mozgás, lelki béke, pozitív életszemlélet,.... Természetes számunkra az is, mivel elolvastuk Gábor könyveit is, hogy rendszeresen fogyasztunk nagyobb dózisban vitaminokat, és ásványi anyagokat, mert tapasztaljuk magunkon azokat az előnyöket, amiket vártunk, mielőtt belekezdtünk ebbe a fajta életvezetésbe.

Én személy szerint már tudom, hogy biztosan nem kapnám el az AIDS-et sem egy esetleges helyzetben, mert az immunrendszerem ma már mindennek ellenáll. És ezt csakis annak köszönhetem, hogy sok éve érdeklődéssel fordultam az egészséggel kapcsolatos írott és íratlan témák felé, saját magamat képezve azért, hogy tudjak magamon és családomon segíteni. És teljes magabiztossággal elmondhatom, hogy valószínűleg jó irányba tartunk, mert mára minden régebben létező eü-i problémánk eltűnt.

2011. okt. 3. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!