Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Torokfájással indult, lett...

Torokfájással indult, lett belőle orrfújás, rekedtség és kegyetlenül elment a hangom. Ötlet? (lent)

Figyelt kérdés
3 napos kiránduláson voltunk és a buszon klíma volt, az is okozhat rekedtséget, fejfájás, jah és beszélni nem bírok egyáltalán, mert elment a hangom. Viszont a kiránduláson nagyon meleg volt, lenyakaltam egy fél liter jéghideg üdítőt, egy jégkrém és egy gombóc fagyi. jövőhéten ballagás, szerdán bankett, szükség lenne a hangomra, főleg az énekhangomra. Próbáltam mézet, coldrex-et, cataflam-ot, algopiryn torok, mellkas-és fülfájásra (mert hogy az is fáj.) Valakinek valami ötlete? :S
2010. jún. 11. 19:07
 1/5 anonim ***** válasza:
1 dl vízbe keverj egy teáskanál szódabikarbónát és azzal öblögesd gyakran a torkodat.A svédcseppes öblögetés is nagyon jó!(a svédcseppet hígitani kell az öblögetéshez!).
2010. jún. 11. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sajnos nem tudom, de ugyanígy jártam ugyanígy osztálykiránduláson. :) Tudom hogy off, és bocsi kedves Kérdező, de várom én is Veled a válaszokat.
2010. jún. 11. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is a svédcseppet ajánlom, az a legjobb. Köhögésre még Hustensaft lándzsás útifű szirup, a coldrex pedig majd helyrerak. A folyamatos teázás is ajánlott, jó a kamillatea :)
2010. jún. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
menj dokihoz. lehet torokgyulladás, ami ha bakteriális, akkor elkellne rá az antibiotikum. ha véletlenül ráment a hangszálaidra, nos akkor szerdán nem nagyon fogsz énekelni.
2010. jún. 11. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat, majd megfogadom a tanácsokat. :D A velem egy cipőben járóknak pedig jobbulást. :)
2010. jún. 12. 09:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!