Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mitől lehet már megint hasmené...

Mitől lehet már megint hasmenésem?

Figyelt kérdés

csütörtökön délután mikor hazaértem suliból, már sietnem kellett wc-re, mert egész nap már kibírhatatlanul fájt a gyomrom. pénteken elmentem orvoshoz, és aznapra kiírt suliból. csütörtök este mikor hazaértem, vacsorára már főttkrumplit ettem. Pénteken csak főttkrumplit, és ropit ettem egész nap, meg teát ittam. péntek du már nem ment a hasam. meg egész hétvégén sem. most estére megint eléggé rámjött a hasmenés.

mitől lehet megint hasmenésem?van valami vírus mostanában?ha igen, akkor hétvégén hogyhogy "abbamaradt"?

17/L


2011. okt. 10. 19:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Idegi alapon is lehet. Nincsenek gondjaid az iskolában?
2011. okt. 10. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
ez mindenképpen valami vírus lehet, nekem is volt h 1,2 napra "elmúlt" de utána rosszabb lett. Írass fel gyógyszert ;)
2011. okt. 10. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Vírusra nincs gyógyszer.

Amúgy vegyél a gyógyszertárban Bolus Adstrigenst (remélem jól írtam :D), az nagyon jó, mert köti a méreganyagokat, és bevonja a bélfalat, valamint vegyél Lactoprotectet, mert az is lehet, hogy már elpusztultak a kórokozók, de a hasmenésed azért tért vissza, mert megbomlott a bélflórád egyensúlya.

Jobbulást!

2011. okt. 11. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

hát mostanában elég ideges vagyok. két hete kb.

köszönöm:)

2011. okt. 11. 20:03
 5/5 anonim válasza:

Ugyan ez van kb a éves lányomnál. Múlt 1.5 hete pénteken hasgörcsös hasmenése volt. Szerdán ment oviba, hétvégén teljesen jól volt. Ma este meg megint hasmenése volt. Lehet valami masszív vírus most a levegőben.

Probiotikum szedése mindenképpen ajánlott. A hasmenést ne csillapítsd semmivel, mert azzal többet árthatsz.

2011. okt. 17. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!