Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mitől görcsöl a hasam?

Mitől görcsöl a hasam?

Figyelt kérdés
Tegnap munka közben hasi görcs jött rám. Sajnos már nem az első. Voltam bent a kórházba vakbélgyanúval, de az orvosok nem találtak semmit a vérkép alapján. Általában a gyomor és a gyomor alatti hasi részen erős a görcs. Vajon mi az oka...
2011. okt. 12. 09:58
 1/8 anonim válasza:
bezabáltál
2011. okt. 12. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igyál sok folyadékot, napi 2-2és fél litert. Nekem is fájt régebben a hasam, gyomrom, de mióta ennyit megiszok naponta, azóta nincsenek problémáim.
2011. okt. 12. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
lehet valami vírus? csak azért mert pont igy jártama hétvégén. voltam sürgősségin, vakbél gyanút ugyanigy kizárták. nerkem méga vesekő létét vázolták fel de konkrétat nem mondtak. holnap megyek ujabb UH-ra ezügyben... de én rajtam azóta kijött a megfázás is, köhögök. ráz a hideg stb..
2011. okt. 12. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok, nekem amugy legaul fáj a hasam jobb oldalt , nyilalásszerűen, nyomásra nem érzékeny
2011. okt. 12. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Most már nekem se görcsöl a hasam ,csak mozgás ,valamint vizelet közbe fáj....
2011. okt. 12. 16:54
 6/8 anonim ***** válasza:
legutolso válaszadó vagyok, na nekem hugyholyaggyulladásom van...
2011. okt. 15. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 trollboki válasza:
terhes vagy
2011. nov. 1. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
nekem is sokat görcsöl a hasam. azt javasolták hogy menjek el nőgyógyászhoz mert ciszta is okozhatja
2012. febr. 2. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!