Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mennyire jogos ez a felfogás/t...

Mennyire jogos ez a felfogás/törekvés?

Figyelt kérdés

Egy csomóan a legfontosabbnak (ezt a szót most értsd jól :) ) tartják az immunrendszer erősítését, és mindenben azt keresik, hogy hogyan lehetne erősíteni.

Jó, tudom, erősíteni nem lehet, de ezt a szót is értsétek jól. :)


2011. okt. 13. 17:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Hűha,én próbáltam jól érteni,de azt sem értem pontosan mit is szeretnél kérdezni???
2011. okt. 13. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Őszintén, ezen mit nem lehet érteni?


A legtöbb ember a reklámok hatására "immunerősítőket" vásárol és minden dologban, amit az egészségéért tesz, azt keresi, annak van-e immunerősítő hatása. Ez jogos-e, vagy jól gondolom, hogy 99,9999%-ig a reklámpropaganda célja ezt elérni?

2011. okt. 13. 17:31
 3/6 anonim ***** válasza:

En nem nezek TV-t, nem olvasok ujsagot es radiot sem hallgatok, ergo ram nem hatnak a reklamok. Ennek ellenere megis ugy gondolom, hogy az immunrendszert segiteni, erositeni kell, pl. egeszseges etelekkel, mozgassal.


Amugy tenyleg erthetetlen a kerdesed :(

2011. okt. 13. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Igen, a leukémiásoknak is kellemesen erős az immunrendszerük, ha erősítik még jobb lesz.

Az allergia is egy erős immunválasz.

Sőt, a kutatások szerint az erősebb immunrendszerrel rendelkezőket jobban megviseli a megfázás.

Én nagyjából értem mire céloz a kérdező.

2011. okt. 13. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nagy részben egyetértek azzal, amit írsz.

Viszont a heves immunreakció (mármint úgy értem, fertőzésnél) nem feltétlen jár azzal, hogy rosszabbul érzed magad. Én akkor szoktam rosszul lenni, ha sokáig beteg vagyok és le vagyok gyengülve. Olyan többször volt már, hogy órákon belül jobban lettem vagy akár meggyógyultam, de a folyamat közben nem voltam rosszabbul, hanem ugye inkább jobban.

2011. okt. 13. 20:14
 6/6 anonim ***** válasza:
propolis és c vitamin, vmint kivire méz, illetve minden nap 2 kanál méz.. ezek természetes dolgok, kivéve a c vitamin pezsgotablettát, de az már ugy elmegy.. ja, és a méhpempő is nagyon egészséges, és jol hat a védekezőképességre..
2011. okt. 19. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!