Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Kaphatok így herpeszt tőle?

Kaphatok így herpeszt tőle?

Figyelt kérdés

Tehát bonyolult a helyzet, mert van egy párom immár lassan 3 hónapja, és mióta vele vagyok szinte állandó herpesszel küzdök. Neki soha az életében nem volt még herpesze.

Mivel tudom hogy a herpeszvírus minden emberben megvan ezáltal benne is, lehetséges hogy miatta van herpeszem?


Hétfőn keresem fel a háziorvosom hogy küldjön el egy kivizsgálásra, esetleg az immunrendszerem vacakol e ennyire. De ez már nem állapot hogy 2 hónap alatt már kb a 6. herpesszel küzdök...


2011. okt. 23. 13:20
 1/7 anonim ***** válasza:

Nálam ugyanez volt a helyzet. Ha itt volt a 7végén, akkor keddre már ki is jött a herpesz, de ha nem jött, akkor a herpesz sem újult ki.

Az én szervezetem hozzászokott kb fél év alatt.Lehet azért, mert utána már összeköltöztünk.

Segíthet a c-vitamin.

2011. okt. 23. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát akkor ezek szerint van ilyen........ Küzdök még egy kicsit míg megszokom...addig pedig tömöm magam vitaminokkal, és próbálom csírájában elfojtani....
2011. okt. 23. 13:41
 3/7 anonim ***** válasza:

Ez a beszéd :)

Nekem sokat segítettek még a herpesz tapaszok meg a fogkrém is.

2011. okt. 23. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát én több tapaszt próbáltam, a nevét ne kérdezd mert már nem tudom, de nekem semmi nem vált be rá. A gyógyulást pedig aloeverával gyorsítom. Az aloevera növény levelének nyálkás belsejével kenem be. Így hamar lesebesedik, és ha a nyáltól fel is puhul, nem vérzik ki.
2011. okt. 23. 14:07
 5/7 anonim ***** válasza:

Azt még nem is próbáltam :O

Pedig volt növénykém, csak másra használtam fel.Meg is döglött a sok vágástól szegény :S

2011. okt. 23. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

na akkor immuntanácsokhoz növényvédelem :D Elég ha egy levelét levágod és úgy ahogy van egy zacsiban beteszed a hűtőbe. Ha kiszárad a levágott vége csak lecsippentessz belőle és újra elkezd nedvedzeni.

így hűsíti is amikor viszket,és köztudott hogy az aloe gyulladáscsökkentő így nekem a herpesz is hamarabb sebesedik.....

2011. okt. 23. 15:28
 7/7 anonim ***** válasza:

Ááá, köszi :D

Lehet megajándékozom magam mikulásra egy újabb növénykével :)

2011. okt. 23. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!