Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mitől múlik el a számról a...

Mitől múlik el a számról a herpesz?

Figyelt kérdés

Egyik reggel azzal ébredtem hogy egy hólyag szerű herpesz van az alsó ajkamon.Az egész szám be van dagadva még most is.Másnapra még rondább lett kicsit sebes de ugyanúgy hólyagos.Előtte nap kicsit fájt a fejem és úgy éreztem mint ha lázas is lennék.Szóval gondolom emiatt jött elő.Mivel tudnám minél előbb eltüntetni a számról a herpeszt?

L/18


2011. okt. 23. 21:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Zovirax krém,és rengeteg C vitamin!!!!
2011. okt. 23. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
a herpesz vírus örökké megmarad az ember szervezetében, lappangó jelleggel. Tehát ha meggyógyul az ember, utána bármikor visszatérhet. Tüneteket lehet kezelni, azokkal pl amit az előző kommentelő írt..
2011. okt. 23. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nekem semmilyen "hétköznapi" kence-fice nem hatott rá. már írtó ronda lett kb 2x2centis seb :S szerencsére pont kivizsgálásra kellett mennem gasztroenterológushoz és ő írt fel rá egy "advantan" nevű krémet, olcsóbb, mint a sima kenceficék, több is van benne, és HATÁSOS volt :) nem csak nekem, ismerőseimnek volt, utána kölcsön adtam nekik és hip-hop elmúlt nekik is
2011. okt. 23. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Nagyszerű módszert "dolgoztam" ki: nekem is égett és viszketett az alsó ajkamon egy hólyag, nem volt otthon alkohol és hétvége is volt, szóval jó erős pálinkát vettem magamhoz és azzal kenegettem kb. óránként, fültisztítóval. Aztán este éjszakára, bekentem fogkrémmel, reggelre sebnek sem mondanám olyan pici "seb" alakult ki ( nem is látszik) de az is le jött, leszáradt. ugyanezt csináltam aznap is és éjjel is...nem is látszik , nem is fáj...
2011. okt. 31. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nekem leginkább a most leghatásosabb kombó a következő: compeed tapasz (vannak utánzati már, de azok nagyon gagyik, nem érdemes próbálkozni vele, én nagyon megszívtam) éjszaka és napközben, de a cserék közötti időben pedig rengeteg sok aloe vera! Persze igazi, a gélt egyből rátenni a sebre. Valamint sok-sok C vinamin. Nekem még ezzel a módszerrel is eltart egy ideig, de legalább nem 10 napig mint régen! Én is kipóbáltam már mindent, szerintem mindenkinek ki kell tapasztalni, hogy kinek mi a leghatásosabb. Mindenesetre kitartást és jobbulást mindenkinek!
2012. febr. 27. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!