Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Makacs ajakherpesszel küzdök...

Makacs ajakherpesszel küzdök már évek óta. Hova fordulhatok már ezzel?

Figyelt kérdés
A herpesz általában pár hetente előjön, és elég durva kinézetű, legtöbbször feldagad tőle az egész felső ajkam, nagyon fáj, és persze szörnyű látvány. Szinte minden természetes gyógymódot, gyógyszeres kezelést végigcsináltam. Nagyon megnehezíti az életem. Mit lehet még tenni ezzel?

2011. nov. 2. 15:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Súlyos esetekben van gyógyszeres(tablettás) terápia is, bőrgyógyász írhatja fel. Ha ez is megvolt, akkor nekem nincs ötletem, talán valaki más:/
2011. nov. 2. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Bőrgyógyászhoz.
2011. nov. 2. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Még csak háziorvos által kiírt gyógyszereket szedtem, nem igazán váltak be, akkor bőrgyógyászhoz fordulok, hátha...

Köszönöm!

2011. nov. 2. 15:53
 4/7 anonim ***** válasza:

Bőrgyógyász mindenképp.

Esetleg ha úgy gondolod, konzultáld meg a bőrgyógyásszal hogy esetleg milyen természetes kiegészítő kezelést javall, vagy ha nem akar javallani akkor kérdezd meg mi üti a gyógyszert.

Ha van bioptron lámpád használd szorgalmasan

Ami nekem még eszembe jut fertőtlenítéshez nagyon jó lehet az ezüst kolloid, propolisz, gyulladás csökkentésre a kamilla hársfa tea.

De szokták mondani bőrbajokra a szoláriumot is. Heti 5 perces turnusokban a télen elmész még használhat is. De vitamin tekintetében és kedélyjavítás is csak jót tehet. Egyébként nem vagyok szoli párti.


A vissza térő herpesz valószínűleg utalhat valami immun gyengeségre, érdemes megkérdezni a dokidtól ezt is. Lehet hogy egy nagyobb kivizsgálás többet mondana.

2011. nov. 2. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
addig is, amíg kiderül, hogy miért jön ki: az anyósomnak, ha kijön, akkor egy herpach nevű feloldódó tapaszt tesz fel, amire még sminkelni is lehet és tök hamar elmúlik neki tőle.
2011. nov. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

A vizsgálati eredményből nem derült ki semmi, teljesen egészséges vagyok (amúgy is sportolok, egészséges életet élek), a doki se érti, most újabb gyógyszert írt fel, de szerintem elmegyek bőrgyógyászhoz is vele, általában vérzik is, így a seb nagyon nehezen gyógyul be.:(

Köszönöm a válaszokat, sokat segített.

2011. nov. 3. 19:15
 7/7 klara555 válasza:

Szia,

én is küzdök ezzel a problémával. Leírom hogy nekem mi vált be, hátha segítek vele. Sok C vitamint szoktam szedni ha érzem hogy ki fog jönni akkor megnövelem az adagot. Van egy nagyon jó propoliszos krém a herstat ami vírusölő, és a tüneteket is nagyon jól enyhíti. Próbáld ki nem fogsz csalódni benne.

2011. nov. 4. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!