Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » A nyalakodástól lehet most ez...

A nyalakodástól lehet most ez a bajom?

Figyelt kérdés
Azt mondta az orvos , hogy szalmonellás vagyok , de szerintem nem ez lehet a bajom. Megy a hasam folyamatosan , hányok , 38 fölötti lázam van. 3 napig ágyhoz voltam kötve és folyamatosan aludtam annyira lázas voltam , az algopirin , és az inekció sem vitte le a lázam. Mostmár enyhült a lázam , a hasam annyira nem megy de iszonyatosan fáj , és felvagyok puffadva. Kiskoromtól kezdve megiszok napi 1-2 liter kólát. Arra gondoltam hogy esetleg attól lett megtelítődve a szervezetem. Pár hete volt egy "mániám" hogy mindent meg kell nyalnom , pl. vonaton belül ablakot , falat stb.. De erről szerencsére leszoktam, elég butaság volt. Arra is gondoltam hogy eddig lappangott bennem valami a nyalakodások után , és esetleg most jött ki. A laborba már küldtem székletmintát , de még nincs meg az eredmény. Nektek mi a véleményetek erről? Mitől lehet bajom?
2011. nov. 2. 19:17
 1/3 anonim ***** válasza:

Helyes a gondolat, a nyalakodások miatt lehetett. De az orvosnak is igaza van a szalmonellát illetően.


Kis segítség a nyalakodásról való leszokáshoz: a szalmonella széklettel terjed. Van fogalmad, milyen volt az a valami, amit megnyaltál?!

2011. nov. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

zia!

Azt hiszem, a szalmonella a kisebb bajod...


"Pár hete volt egy "mániám" hogy mindent meg kell nyalnom , pl. vonaton belül ablakot , falat stb.. "


Ez kényszerbetegségnek hangzik. Más ilyen kényszered is volt már?

2011. nov. 3. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egyébként a magyar vonatok belső felszínénél fertőzőbb dolog kevés van... jól megtaláltad!
2011. nov. 3. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!