Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Volt 2héttel ezelőtt egy...

Volt 2héttel ezelőtt egy abortuszom higgyétek meg akartam tartani de nem lehetett. A btommal Szeretkeztünk igaz rövid ideig és könyörögtem neki h ne de hát annyira szeretem hogy nem tudtam ellen. álni rem. Megértitek . De lehet ebből bajom?

Figyelt kérdés
Nem fáj semmim és nem is vérzek már egy pár napja persze fürödtünk is előtte (én persze nem ezért mert készültem volna rá) kicsit félek ok most vigyázott h ne essek teherbe ujra de fertőzés veszély fennállhat?
2011. nov. 5. 22:34
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Abortusz után 2 héttel ár szeretkeztél? :D Ügyes kislány, hátha kapsz egy ronda nagy fertőzést.
2011. nov. 5. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem értjük meg. A pasid ha szeretne téged, akkor nem erőltetné a szexet 2 héttel az abortusz után.
2011. nov. 5. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
ez igaz köszi haragszom is rá egy kicsit de inkább az abortusz miatt
2011. nov. 5. 22:43
 4/27 anonim ***** válasza:
100%

Pfff... bocs, de neked csak annyi eszed van, amennyi látszik.

1. Ha meg akarod tartani, akkor most terhes lennél, és boldogan készülsz a szülésre. Senkin se végeznek abortuszt erőszakkal az orvosok.

2. Nekem még nem volt, tehát lehet, hogy rosszul tudom, de ilyenkor nem kéne várni kb. egy hónapot? Miért nem lehet annyit kibírni???

3. Gratulálok a pasidhoz. Most ejtett teherbe, még épp hogy kikapartak, nem is várja ki a szükséges időt, és máris védekezés nélkül meg...ott, hátha jövő héten megint mehetsz kikapartatni magad. Neki nem fáj, te meg le vagy xarva.

4. Nincs olyan, hogy majd vigyázik. Ha az akarás elég lenne a fogamzásgátláshoz, nem lett volna abortuszod, kisbogár.

5. Ha könyörögsz, nem akarod, ellenkezel, tehát akaratod ellenére történik, azt nemi erőszaknak hívják. Feljelentetted?!


Tanácsaim:

- dobd ki a "barátod", de ku.rva gyorsan!!!

- írass fogamzásgátlót, ha már neked úgysincs beleszólásod, ki kefél meg, ki nem. Legalább ne ölj meg több magzatot.

- inkább tanulj meg írni-olvasni, több hasznát veszed az életben.

2011. nov. 5. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
Igen, lehet bajod. Milyen pasi ez, akinek könyörögsz, hogy nem lehet szexelni, mégis berakja? -.-' Hagyd el a fenébe.
2011. nov. 5. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:

1. a vőlegényem

2. akartuk nem lehetett fájdalmaim voltak

előző terhességem 32. hétre véget ért szerencsére egészséges

3. magánorvosom javasolta tul veszélyesnek találta

a másik tudom mi az a jósló fájás na én ezt éreztem 1 hónapos terhesen és inkább a lányomat néztem elég depis vagyok igy nem kell kioktatni mert én is reménykedtem h meg lehet tartani basszus hidd el rohadtul szar érzés volt és az is

viszont emiatt már nem hagyom igy is az lett volna h elhagyom de megváltoztak az érzéseim amikor ketten bőgtünk órákig a baba miatt.

2011. nov. 5. 22:53
 7/27 A kérdező kommentje:
jah és h ki kefél meg ki nem sztem a mai világban ritka aki19 évesen vesziti el a szüzességét és azóta ő a mádok ember az életemben köszi
2011. nov. 5. 22:56
 8/27 A kérdező kommentje:
második bocs
2011. nov. 5. 22:56
 9/27 anonim ***** válasza:
100%

"ok most vigyázott h ne essek teherbe ujra"


Ez alatt ugye nem a megszakításos védekezést érted?! Mondd, hogy nem!!!!

2011. nov. 5. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%

most vigyázott h ne essek teherbe ujra de fertőzés veszély fennállhat?


Ezek szerint megint óvszer nélkül hagytad magad..? Mert ha húzott volna óvszert, akkor nem félnél a fertőzésveszélytől. Semmit nem tudsz a női szervezet működéséről, minek szexel az ilyen, szellemileg kb. 11 éves kislány szintjén vagy!

2011. nov. 5. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!