Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ez valami vírus? (Kérdésed...

Ez valami vírus? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod, hosszú. )

Figyelt kérdés

Tehát ma reggel fél11-kor keltem, fura is volt mert általában 8-9kor már fent vagyok és úgy keltem, hogy nagyon éhes vagyok, így hát ettem, nem volt lejárva a szavatossága , viszont azóta hányingerem van és volt már hasmenésem is, anyukám is hazajött a munkából ugyanez a baja, most ő lefeküdt aludni . Ráz a hideg. Nek voltunk az elmúlt pár napban sehol, csak itthon ettünk, de tesómnak és Apukámnak semmi baja. Nagyon nem akarok hányni, mert mindig is féltem a hányástól, de ha ki kell jönni akkor kifog.

Bocsi a helyesírásért, telóról vagyok és sietve írtam.


2011. aug. 29. 12:02
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Biztosan vírus lehet...pihenj, majd ha bírsz enni diétázz(keksz, pirítós, banán, tea), de addig ne egyél amíg nem leszel éhes, reméljük megúszod egy kis hasmenéssel!

Majd írj mi van veled!

2011. aug. 29. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
1 napos diétát tartottam, piritóst es hamletet ettem ma, úgy érzem mostmár semmi bajom. Holnap szerintem már normálisan eszek. Köszönöm a válaszodat egyébként.
2011. aug. 29. 21:10
 3/5 anonim ***** válasza:
42%

KOLERA

kikéne hivni a köjált.

2011. aug. 29. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó, te paraszt:S

Kérdező,örülök hogy jobban vagy és megúsztad "Vuk-ot" :)

2011. aug. 30. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, én is örülök. :)
2011. aug. 30. 12:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!