Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ezért nem beteg, csak ilyen...

Ezért nem beteg, csak ilyen ritkán?

Figyelt kérdés
Van egy ismerősöm, aki azt mesélte, hogy nagyon ritkán beteg és azt is elárulta, hogy szerinte miért. Azt mondta, hogy mindennap kiszokta "pucolni" az orrát. Mellesleg azt mondja, hogy ez még meg is nyugtatja. És szerinte nincs ebben semi különös mivel olyan, mintha a fülét tisztitaná ill. a többi testfelületét. Lehet benne valami, hogy ezért is ilyen ritkán betegeskedik? Évi 1-2x de az is csak influenza ill. torok fájás.
2011. nov. 10. 19:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez így működik, de azért ne feledkezzünk meg a szükséges vitamin-bevételről sem.
2011. nov. 10. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én évi 0-szor vagyok beteg, pedig soha sem pucolom az orromat, mert nem is kell. Ez szerintem még jobb helyzet nem? Ja, és 8 éve szedek nagy dózisnak nevezett vitamin-készítményt, és most 50 éves leszek. Azért ez nem rossz, mi? Azelőtt nekem is voltak nyűgjeim, lumbágó, torokfájások, nátha, izületi gondok, ma pedig egyszerüen nincsenek problémáim. Gondolom, azért hozzájátszik az, hogy tudatosan pozitívan kezdtem el az élet dolgairól gondolkodni, ez nagyban hozzásegített a teljes egészség eléréséhez.
2011. nov. 11. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!