Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Van hullaméreg a halban? Ha...

Van hullaméreg a halban? Ha igen, akkor ez veszélyes lehet? Ilyenkor mi a teendő?

Figyelt kérdés
Pár napja megdöglött az akváriumomban egy hal, (kis süllő) de nem vettem észre, pár napja ott maradt, kitakarítottam az akváriumot. Okozhat ez valamiféle egészségügyi problémát számomra?
2011. nov. 21. 19:59
 1/5 anonim ***** válasza:
nem....
2011. nov. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
akkor jó, csak itt aggódnak értem...
2011. nov. 21. 21:04
 3/5 anonim ***** válasza:
egy nyamvadt döglött haltól semmi bajod nem lesz,akkor sem,ha hozzáértél,gondolom nem vetted a szádba,úgyhogy megnyugodhatnak:)
2011. nov. 22. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát nem vettem a számba ._.
2011. nov. 22. 14:52
 5/5 anonim ***** válasza:
süsd ki és add a szomszédodnak vagy macskájának, függően melyiket utálod jobban. olyan mint a szedett gombából pöris teszt. adsz neki, a többit lefagyasztod. ha két hét után lélegzik a pöri ehető. ha nem, nincs töb baj egy ellenséggel. (azért erősen ellenjavallt megcsinálni) am max a víz lesz mérgezett ahogy a csatornából sem jön fel a szag és amíg a többi halad nem murdál ki tőle nem kell tartanod semmitől mert a méreg tömegfüggő tehát amiket azok kibírnak azt észre sem veszed, kivéve pár olyat amire rezisztensek meg a csak intravénásan ható idegmérgeket de nem hinném h belövöd a döglött halat ha mégis hát megérdemled. meg ők közvetlen érintkeznek vele.
2013. júl. 22. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!