Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

Kiütések jelentek meg rajtam a felső testemen ilyen apróbbak és annyira viszketnek hogy a falnak szaladok,én meg vakarom aztán meg ég....több száz kiütés.

Most allergia lehet vagy himlő?

voltam az orvosnál és allergia gyógyszert írt föl,meg mondta h milyen kajákat kerüljek... hát mondhatni...nem nagyon hiszek az orvosoknak... 22 éves fiú vagyok.De szerintem csatolok komiban egy képet hogy lássátok miről beszélek.


2011. nov. 23. 18:04
 1/8 A kérdező kommentje:
egyenlőre nem tudok képet csatolni mert a telót elvitték de fél óra múlva tutti.A kiütések apróbbak és a közepe olyan a kis kiütésnek hogyha meg nyomom akkor levedzik.
2011. nov. 23. 18:09
 2/8 anonim ***** válasza:

Könnyen lehet ételallergia. És az nem jelent semmit, hogy eddig nem volt neked. Egyszer a szervezet telítődik valamivel és védekezik ellene.

A himlő egyik napról a másikra nem hinném, hogy ilyen hirtelen kijönne, és annak vannak más előjelei is. Egy orvos csak felismer egy himlőt:)

A szervezetedből 2 nap alatt kiürül az a valami. Most arra kell visszaemlékezned, hogy mit ettél aznap amikor ez kijött. Na azokat most ne edd/idd.

2011. nov. 23. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 ...Angéla... válasza:
Szerintem bárányhimlő nekem is volt csak elsőnek a hátamon jött ki egy piros folt.
2011. nov. 23. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Az orvos azt mondta allergia,de ha egy hét múlva sem múlik el akkor menjek vissza.Igen, pikk pakk kijött több ezer kiütés.... van egy tea amit még nem ittam ez előtt életemben csak kb 5 napja iszom,,..de a kiütések két napja kezdtek kijönni.De a karomon is van a tenyerem szélén az ujjaim tetején.... meg zavarodok annyira viszket.Bevetem az allergia gyógyszeremet 1 óra hosszája,még annyi se.. kb 10 %ot enyhült...de ugyan úgy néz ki.
2011. nov. 23. 18:36
 5/8 anonim ***** válasza:

Egyértelmű allergia....

Ne idd tovább a teát... Valamelyik összetevőjére érzékeny vagy. Milyen tea?

2011. nov. 23. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Még sosem voltam semmire sem allergiás ezért nem is értem hogy mire lehetek.A tea neve valami sonata tea...

Itt a link nézzétek meg. [link] Egy nap másfél litert ittam meg de csak harmadnap kezdődtek a kiütések,ma már milliónyi van rajtam.Allergia gyógyszert szedek tegnap óta...ha ma nem enyhül vagy holnap reggel még csúnya lesz,akkor megyek vissza a doktorhoz.

2011. nov. 24. 07:44
 7/8 A kérdező kommentje:
Na de így képzeljétek el a bőrömet. [link]
2011. nov. 24. 07:46
 8/8 A kérdező kommentje:
Hát skacok... még is csak az az egy ember nyert aki azt mondta h bárányhimlő.... muter és fater ma jobban emg nézte és azt mondták,semmi kétség bárányhimlő, oo yeeeaaahhh :D lázas is vagyok..... :) tudom h a vesztemet nevetem de ez van.. Ezért furcsáltam én h nekem semmi bajom nem volt sosem semmilyen teával... Az orvos még azóta nem látta hogy bent voltam.Az orvosom is azért nem vágta le hogy himlő,mivel még csak akkor csak rengeteg bőrpír volt rajtam..de viszont kidomborodva nem nagyon voltak....és allergiára hasonlított...nagyon könnyen össze keverhető.Hétfőn vissza megyek ,kíváncsi leszek mit mondd majd... tuti h azt fogja mondani ő is h himlő...
2011. nov. 25. 21:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!