Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Rózsahimlő tünetei közé...

Rózsahimlő tünetei közé sorolhatjuk a foginy gyulladást? Járhat vele? Vagy egyéb miatt lett?

Figyelt kérdés

tegnap jöttek elő a pöttyeim, egész nap rosszúl voltam, de a fogammal semi gond nem volt. z éjszaka viszont megduzzadt a foginyem, a 4 bölcsességfogam fölött, jobbfelől,fent 3 dudor, és az alsó fogsoromnál a középső fogaim alatti inyemnél. Lehet a himlőnek ilyen tünete?mástól ennyi helyen hogy tudna megdagadni?Van valamim módszer(nem gyógyszer,inkább házi megoldás), amivel lelohad?

Kérem aki ért hozza, vagy járt már igy, van ötlete,olvasta, bármifeléle válasszal segitsen nekem. Köszönöm!


2011. nov. 25. 12:54
 1/2 anonim válasza:
A rózsahimlő elég agresszív vírus. Ilyen esetekben gyakori lehet az olyan szövetek megduzzadása, mint amilyen az íny is. De nem értem, hogy miért itt teszed fel ezt a kérdést, és miért nem egy szakorvosnál. Sok Calcium(gyulladáscsökkentő) és C-vitamin(immunrendszer erősítő) talán segíthet... De mindenképp menj el orvoshoz!! 20/F(Orvostanhallgató)
2011. nov. 28. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
nekem is megduzzadt a fogínyem mikor rózsahimlős voltam, úgyhogy valószínűleg attól van...de nem tudok választ adni a kérdésedre:(
2011. dec. 30. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!