Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Nem találják a gyulladást a...

Nem találják a gyulladást a szervezetemben, szerintetek mi lehet a bajom? Tünetek alul!

Figyelt kérdés

Először vérszegénység, vashiány, ehhez hozzájáruló 2hétig tartó fejfájás. (kaptam gyógyszert, azóta ritkán fáj a fejem)


Először azt hitték, hogy a mandulám a hibás a vérkép szerint legalábbis, de a mandulámat megvizsgálták, nincs semmi baja.


Aztán voltam ultrahangon amin kiderült, hogy enyhe lépmegnagyobbodásom van.


Aztán továbbküldtek nődokihoz, ott azt mondták nincs semmi probléma.


Tehát tanácstalan vagyok

Voltam már szemészeten is.


Gyulladás még mindig fennáll, de nem tudom már, hogy hol lehet.. :/

tanácstalan vagyok.


2010. jún. 27. 17:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát azért olyan sok helyen nem voltál szerintem=) Menj el csináltass teljes vérképet,vizeletvizsgálatot és egy rendes orvoshoz vidd el vagy keresd fel elöbb a dokit úgy is jó.A vérből elvileg ki tudják szűrni hogy mi okozza,vagy legalábbis,hogy melyik területen van a probléma.Legalábbis nekem így volt... Mindenesetre keress fel egy rendes orvost...én az sztk rendelésű orvosokban egyáltalán nem bíztam soha,de meg is volt rá az okom. Esetleg írd le hogy kinél voltál eddig és még mit csinált stb.Hátha vvolt már valakinek hasonló
2010. jún. 27. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Most lehet, hogy hülyeséget írok, de nekem legelőször a fogprobléma ugrott be... Egyik ismerősömnek sem találták a problémát, majd elment fogkőleszedésre a fogorvoshoz, és akkor mondta neki a doki (vagyis kérdezte), hogy nem fáj-e a foga..mondta hogy nem. Mint kiderült a foggyökerén (azt hiszem ott, de a lényeg, hogy ott "belül:D) egy kisebb ciszta van. Miután kitisztította, meg egyebek, teljesen jól volt az illető, tehát az volt a belső gyulladás.

Szerintem menj el fogdokihoz, csináltass egy röntgent, meg vizsgáljon meg, hátha...Van esetleg probléma a fogaiddal amúgy?

2010. jún. 27. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen, a teljes vérvizsgálat megvolt, nem találják az eredmény alapján.


Fogproblémám sincsen, most voltam fogorvosnál mert fogszabályzóm lett ( pont 2 napja rakták fel)

és pesten minden "fogas" vizsgálatot megcsináltak, többféle röntgen meg minden megvolt..

2010. jún. 27. 18:16
 4/8 A kérdező kommentje:
a vérképem szerint a mandulám a rossz, de voltam teljes fül-orr gégész vizsgálaton is, vettek mintát, és semmi bajom.
2010. jún. 27. 18:17
 5/8 A kérdező kommentje:
szóval a dokik is tanácstalanok, mert mondom én csodálkoztam is, hogy a mandulám lenne a hibás mindezért, amikor soha nem is volt még begyulladva a mandulám?! szóval kicsit meglepődtem amikor szóltak, hogy valószínűleg ki kell venni a mandulámat. szerencsére a fül-orr gégész nekem adott igazat és tényleg kifogástalan a mandulám.
2010. jún. 27. 18:18
 6/8 anonim válasza:
én is így voltam vele... fél évig fájt mindenem..és gyulladásban volt a szervezetem... most műtötték a mandulám és valószinűleg msotmár meggyógulok.
2010. jún. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
nekem is úgy volt, hogy mandula, de sajna nem az a probléma forrása :/
2010. jún. 28. 22:15
 8/8 anonim ***** válasza:
Igazából nem hinném hogy ez a bajod ,de egyik ismerősömnél volt hogy neki sem tudták,és kiderült hogy Lyme-kóros.Az általában izületigyulladást okoz.Egyébként pedig nem is tudott arról hogy kullancsot szedett volna össze bárhol.
2010. júl. 6. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!