Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ez nemi herpesz lenne?

Ez nemi herpesz lenne?

Figyelt kérdés
Tobbszor volt ilyen,de a nogyogyasz sose mondta,hogy az lenne. Sokszor volt folyasom amit kikezeltek es kezdodott elolrol,most ismet ez van, viszont mivel kulfoldon vagyok most nem tudok olyan konnyen orvoshoz szaladgalni. Az ajkamon kijott a herpesz,es lent is azt tapasztalom,hogy valami nagyon viszket, megneztem es eleg melyen mintha egy pici "aranyer" lenne, eleg voros,de nem kis holyagocskak,es az ugy eg. Most epp a huvelyflora visszaallitasan faradozom huvelytablettal,lehet hogy attol van? Varjak meg hatha elmulik? Vagy alljak le a tablettaval,vagy vegyek valamilyen nemi herpesz elleni kremet? Egyebkent nem kaphattam el senkitol,vagy mar evek ota van,ez a ket eset lehetseges,vagy ott is ki tud jonni ha nagyon gyenge az immunrendszerem? Termszetesen tudom,hogy orvos volna a legjobb megoldas,de kerlek titeket ezt most ne irjatok,mert erre most nincs lehetosegem.
2011. dec. 1. 21:19
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:

Egyebkent most is van a kelletenel erosebb folyasom....

Olvastam egy oldalon,hogy a nemi herpeszt legtobbszor sehogy se kezelik,mert visszajon,max a tuneteket enyhitik,sos viz etc. ha ez igy van csak nem lehet olyan veszelyes,elmulik magatol is? Az ajakherpeszem kezelem,de ott lent kicsit felek mar barmit is csinalni,mivel a huvelyfloram egyenlo a nullaval.

2011. dec. 1. 21:21
 2/21 anonim ***** válasza:
akár az is lehet....nem tudom, hogy meddig vagy külföldön, hol és milyen anyagi lehetőségeid vannak, de hidd el, hogy egy kenettenyésztés jó befektetés, annak érdekében, hogy egy komolyabb bajt, esetleg meddőséget megakadályozz
2011. dec. 1. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Otthon sok olyanban volt reszem,egyszer streptococcus,masszor semmi..igazabol mar semmit se varok attol se,evek ota huzodik ez,es most meg ez is kijott...
2011. dec. 1. 21:44
 4/21 anonim ***** válasza:

az évek alatt hány kenettenyésztésed volt? milyen kezelést kaptál

intim higiéniával hogy állsz, mármint mit használsz mosdáshoz, tisztálkodáshoz? szexuális partnered van? síkosítót, egyebeket használtok? mivel védekeztek? milyen alsóneműt használsz? eü betét vagy tampon? tisztasági betétet használsz?

2011. dec. 1. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Volt egy par,ugy minden 4. kupos kezeles utan, mert amugy enynire tesznek ra a nogyogyaszok,volt vagy 10db nogyogyaszom,es tenyleg nem tulzok. Hat a fehernemuim nagyon olcsok...ezekre nem igazan figyeltem. Van partnerem,vele gumival,de mivel elotte 2 evig senkim nem volt egy ugyanez volt a problema,azt kizarhatjuk,hogy a gumitol,vagy hogy tole kapom folyton vissza. Higieniara nagyon figyelek...kulon torulkozot hasznalok "ott is", amugy sima egyszeru tusfurdot hasznalok,regebben babat,de itt azt nem lehet kapni,most dave,ha jol emlekszem,vagy valami hasonlot.
2011. dec. 1. 21:54
 6/21 A kérdező kommentje:
Betetet hasznalok, a legjobb minosegut, tudom,hogy tampontol meg gumitol is lehet erzekeny reakcio,vagy folyas,az is kizarva.
2011. dec. 1. 21:55
 7/21 A kérdező kommentje:
Termeszetesen az osszes kupot nogyogyasz irta fel,egyszer volt antibiotikumos kezelesem mikor kimutatta a streptot. Egy parszor meg mutatott ki ezt-azt, de az esetek tobbsegeben semmit, amugy en mar a laborban sem bizom. Mikor streptom volt,akkor mire levettek a kenetet mar tenyleg nagyon rosszul voltam 39.9laz stb...egyebkent az osszes tobbinel hasonlo tunetek,egyszer kimutat valamit,egyszer nem.
2011. dec. 1. 21:57
 8/21 anonim ***** válasza:

tanga vagy sima bugyi?

irrigálás?

2011. dec. 1. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
pamut alsóneműket használsz?
2011. dec. 1. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
sima. irt fel borsavas irrigalot egyszer....azt hasznaltam,de hogy oszinte legyek,csak rosszabb lett tole,de legalabbis pozitivan semmi se valtozott. Egyebkent a borsavas kupok meg a klion de segitett eddig mindig,igaz legalabb 2x-i kezeles egyszerre, az osszes tobbi, a legerosebb pimafucin is semmit se ert,akarhanyat irtak fel.
2011. dec. 1. 21:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!