Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Szűnni nem akaró torokfájás....

Szűnni nem akaró torokfájás. Mi lehet az oka, miért nem múlik el?

Figyelt kérdés
Szombat reggel óta fáj a torkom először csak gyengébben, majd fokozatosan erősödött akármit veszek be nem használ csak az Algopyrin..A fájdalom nem változik csak a torkom jobb oldaláról a bal oldalára megy és vissza....( Egy kis náthám volt de az nem annyira zavaró, a torkom csak egy kicsit piros)

2011. dec. 13. 15:56
 1/3 anonim válasza:
Nekem is többnyire ez a problémám, de nálam mar régóta így van. Amikor beáll a hideg megfájul a torkom és tavaszig szinte szünet nélkül faj. A doki azt mondta, hogy a manduláimmal van a gond, és antibiotikumot irt fel. Beszédtem és kis időre elmúlt, de ujra kezdődött az egész. Tavasztól sobánya kezelést fogok kezdeni Parajdon, attól garantálják, hogy elmúlik.
2011. dec. 13. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Lehet valamilyen fertőzésed, ami nem múlik el, ezért orvoshoz kellene menni, hogy mondjuk antibiotikumot kapj.


Az is lehet, hogy valami egészen más az ok, pl. bölcsességfog begyulladása szintén okozhat "torok"-fájást.

2011. dec. 15. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nekem is igy volt es kiderult sztreptokokusz ,es nagyon reg kinlodok ,ki volt tenyesztve sok gyogyszerrel probaltam de nem tudjuk takaritani ki.
2012. jan. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!