Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mi történhetett az arcommal?...

Mi történhetett az arcommal? És mit tehetek vele, hogy elkerüljem az orvosi rendelőt?

Figyelt kérdés
tegnap délután sírtam kicsit, rosszul sikerült a napom és lefeküdtem az ágyba. dörzsölgettem sokat a szemem, éreztem hogy szúródik az arcom. aztán később felkeltem és nagyon piros volt az arcom, és apró pöttyök jelentek meg rajta, nem fájt, csak égett. 10 körül este lefeküdtem aludni, és reggelre mégcsúnyább lett, mégjobban égett. édesapámnak mutattam és mondtam, hogy maradok itthon, ő pedig azt válaszolta, hogy ha nem megyek iskolába, akkor a dokihoz. nem szeretek dokihoz járni, ezért inkább elmentem a suliba, remélve, hogy elmúlik ez a sok pötty és a rettenetes égés. a suliban amikor megláttak az osztálytársaim, körém gyűltek és ijedve néztek. még két órán ott voltam, aztán egyik tanáromtól hazakérdezkedtem. most kb. 1 órája bekentem az arcomat körömvirág/maitka krémmel, remélem fog segíteni, mert mindenképpen el akarom kerülni a dokit. (14/L)
2011. dec. 16. 11:06
 1/2 A kérdező kommentje:
mégvalami: ha valaki a pöttyök miatt himlőre gondolna, szólok, hogy nem kaphatom el a himlőt, mert immunis vagyok rá, kaptam védőoltást.
2011. dec. 16. 11:11
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Lehet allergia, vagy nagyon kidörzsölted, menj el szépen orvoshoz, lehet, hogy nem szeretsz, de néha muszáj.
2011. dec. 16. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!