Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ki lehet gyógyulni a candidabó...

Ki lehet gyógyulni a candidaból? Már 2éve szendvedek hiába az orvosi kezelés, semmi eredménye

Figyelt kérdés
2010. dec. 21. 18:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát valahogy csak ki lehet. Látott már több orvos is? A szükséges teendőket megteszed? Mennyi ideig vagy tünetmentes, és mik a tüneteid?
2010. dec. 21. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
ez már az 5.orvosom, azt hiszem eddig ő vesz komolyan. van egy gyógyszer amit már egy éve szedek és felírt egy olyan injekciót amit magyarországról be sem tudok szerezni. diétát is betartom, de minden hiába...kezdem feladni
2010. dec. 21. 18:30
 3/7 anonim ***** válasza:
Milyen gyógyszer az amit egy éve szedsz? Kenettenyésztés volt? gondolom ennyi idő után ne kérdezzek olyat, hogy a párodat kezelik-e, mert ez alap. A kenettenyésztésből meg tudnák mondani mi bajod és célzottan kapnál rá gyógyszert, vagy ezen is túl vagy már?
2010. dec. 21. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
ezeken már mind túlvagyok, partner is kezelve volt, neki semmi baja.
2010. dec. 21. 18:34
 5/7 anonim ***** válasza:
Sajnos nem tudom mit lehetne még tenni, én is ugyanebben a cipőben járok 4 hónapja, csak nekem nem csak candidám volt, hanem különböző baktérium, de nem tudnak kikezelni én 5 dokinál jártam már, most várom a 2. tenyésztésem eredményét. Nem tudom mitől lehet ez és miért olyan nehéz ezt meggyógyítani. Nálam 4 hónapja egyfolytában van kezelés, egyetlen egy tünetmentes napom nem volt a 4 hónap alatt.
2010. dec. 21. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Bocsi,megkérdezhetem,hogy honnan tudod h candidás vagy?

Nekem is volt, 1x kezelve lettem el is mult,és nem tudom,hogy most bennem van.e még vagy,hogyan működik:/

2010. dec. 21. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ne keseredj el, ki lehet belőle gyógyulni. Én is sok évig folyamatosan visszaestem ebbe a betegségbe.Sok mindent kipróbáltam, mert már a végén nem hittem az orvosok tüneti kezelésében, a különböző antibiotikumokban s antimikotikumokban.Próbáltam a szénhidrátmentes diétát, amit teljes mértékben betartottam kéthétig, de legyengült az immunrendszerem s nagyobb bajom lett belőle. Számomra a grapefuitmagolaj hozta meg a változást. Napi háromszor csepegtettem 10-11 cseppet szénsavmentes üdítőbe s ezt ittam. Legalább egy félévig, minden áldott nap. Lekopogom,de lassan már két éve nincs problémám. Ha esetleg ismét előjönne,akkor a következőt csinálnám: vény nélkül kapható a canesten kúp, megcsinálnám a 6 napos kúrát s közben ismét elkezdeném inni a grapefuit cseppeket. De arra figyelj,hogy olyan grapefuitmagolajat vegyél,amibe azért magas a hatóanyag-tartalom.A lényeg,hogy az immunrendszered erősödjön meg!
2011. jan. 9. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!