Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mandulafájás, láz stb ez most...

Mandulafájás, láz stb ez most újra egy járvány?

Figyelt kérdés

Lefeküdtem egy nővel akinek ezek a tünetei stb mennyi az esélye annak hogy ezt most én elkaptam tőlle?


napi rendszerességgel bérescseppet szedek.


egy külföldi utazásmiatt érdekel csak amit nemszeretnék egy lázas betegség miatt kihagyni.


2011. dec. 28. 03:00
 1/2 anonim ***** válasza:
A válasz az immunrendszered erejében van, országos járvány esetén sem lesz mindenki beteg. Most járvány még nincs, de szezonja van az ilyen jellegű betegségeknek. Ha máskor is el szoktad kapni, most is jó esélyed van rá. Ha általában nem szoktad elkapni, akkor ez az esély minimális, de sose kizárt. Látnoknak kellene lenni ahhoz, hogy tutit mondjon valaki.
2011. dec. 28. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :) nemnagyon szoktam beteglenni. Lázas meg már több éve nem =)
2011. dec. 28. 18:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!