Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » A mostani a hasmeneses-hanyaso...

A mostani a hasmeneses-hanyasos "jarvany"nal normalis a feheres szeklet? Vagy milyen etel/vitamin hianya?

Figyelt kérdés

Azert idezöjeles a jarvany, mert azt hiszem, nem jarvany, viszont mostanaban sokaknak van tudomasom szerint.

Keves bilirubin-termelödes okoz ilyen szekletet, de azt nem tudom, ezzel jar-e ez a mostani. Ha nem, akkor az okozza, hogy nem eszik semmit a kisgyerekem, de akkor viszont jo lenne tudni, milyen nyomelem/vitamin hianya, hogy legalabb olyan tartalmu etelt probaljak belediktalni?


2011. dec. 9. 14:14
 1/8 anonim ***** válasza:
hófehér?
2011. dec. 9. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Lehet nem jól gondolom, de szerintem egy hasmenéses macera után, szinte mindenféle vitamin pótlása jót tesz a szervezetnek.
2011. dec. 9. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

nem hofeher, hanem feheres. A normalnal vilagosabb.

Köszönöm a valaszokat.

2011. dec. 9. 14:43
 4/8 A kérdező kommentje:
Sajnos meg nem utana vagyunk, hanem benne, es nem nagyon eszik semmit, emiatt kerdezem, minek a hianya. (amugy a közerzete jo, rendesen jatszik egesz nap, nem faradt...stb)
2011. dec. 9. 14:44
 5/8 anonim ***** válasza:
Epe, illetve máj problémákat jelezhet.
2011. dec. 9. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igen, ez okes. A kerdesem, hogy a mostani "jarvany"-nyal jar ez a tünet?
2011. dec. 9. 19:57
 7/8 anonim ***** válasza:
Az előttem szóló mondta jól, fehér semmiképp sem lehet járványtól(át is estem rajta), de szürkés agyagszéklet májbetegségeknél, epeproblémáknál fordul elő. Mindenképp keress fel orvost!
2011. dec. 9. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm
2011. dec. 9. 22:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!