Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mennyi esélye van hogy egy...

Mennyi esélye van hogy egy gumi nélküli együttlétkor elkapjak valamit?

Figyelt kérdés
Ma szilveszter van lesz egy buli amire megyek és elhatároztam hogy ma gumi nélkül szexelni fogok ott egy lánnyal, mivel baromi helyes pasi vagyok és nők valahogy nem tudnak nekem ellenállni, mert olyan kisugárzásom van, hogy megbolondulnak tőlem a nők, ezért tuti biztos, hogy össze fog jönni a dolog valakivel és ráadásul mert olyan jó pasi vagyok tuti rá fogom tudni venni az illető lányt hogy gumi nélkül történjen a dolog.
2011. dec. 31. 12:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
csak nehogy egy jó kis gyerektartást "kapj el"
2011. dec. 31. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Ha el akarsz kapni valami nyavalyát, csak rajta. Az ilyen pasasok általában kankót, vagy valami durvább holmit, mint májgyulladás, Szifilisz és tripper.

AIDS Mostanában ezek a betegségek elég erőteljesen megjelentek. Bőrgyógyász mellett dolgozó asszisztens tudna róla mesélni. Úgy hogy rajta, majd csak össze szedsz valamit

2011. dec. 31. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

kisebb baj ha elkapsz valamit,pár kivétellel rövid idő alatt gyógyithatóak


DE

és ha terhes marad?

2011. dec. 31. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Barátnőmnél is mindig úgy van, hogy kihúzom előtte és így nem lett terhes edddig
2011. dec. 31. 12:37
 5/14 anonim ***** válasza:
Ügyes vagy, a megszakításos nem védekezés, majd a csaj mehet kikapartatni magát, nem te -.-'
2011. dec. 31. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
De már egy éve együtt vagyunk napi szinten és nem lett eddig terhes
2011. dec. 31. 12:47
 7/14 anonim ***** válasza:
Persze, szerencse kell hozzá, valaki élesben se lesz 1 év után terhes, de csak egyetlenegy eset kell hozzá, hogy az legyen, aztán mehet abortuszra -.-'
2011. dec. 31. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Barátnőd van és félre akarsz kefélni gumi nélkül? :D Remélem kapsz egy cuki AIDS-et :D
2011. dec. 31. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Jajj minden fiú ezt csinálja szexet és az érzelmet külön kell kezelni és akkor nem megcsalás
2011. dec. 31. 12:58
 10/14 anonim ***** válasza:
El vagy te tévedve! Utána még képes vagy a barátnőddel együtt maradni? -.-' AHhoz mit szólnál, ha a csaj is félrekefélne? Gondolom az már szakítás ok lenne. Ilyen gondolkodással inkább ne legyen barátnőd.
2011. dec. 31. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!