Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Eléggé rosszul vagyok, ki...

Eléggé rosszul vagyok, ki mire gondol ezek alapján?

Figyelt kérdés
Reggel még semmi bajom nem volt, délutánra pedig nagyon rosszul lettem. Olyan szinten elkezdett fájni a gyomrom, h az valami hihetetlen. Nem tudom, minek lehet nevezni, a fájdalom belenyilall a gyomromba (pont a bordám alatt)... Aludtam délután, utána jobb lett, aztán megint elkezdődött. És a fejem is fáj...Valószínűleg lázam is van.
2012. jan. 5. 20:34
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
74%
Én arra gondolok, hogy orvoshoz kéne fordulnod mielőbb. Már délelőtt kellett volna. Reggel tedd meg, ha magas lázad van, akkor meg azonnal kórház.
2012. jan. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:

hmmm.... nézzük csak... nehéz kérdés!! jó kérdés!!

a helyes válasz pedig: MENJ ORVOSHOZ!!!

2012. jan. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
ne bassz kecskét!!!!
2012. jan. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

igen, megyek dokihoz reggel, ha szarul leszek.

de addig is szeretném megtudni h mi lehet a bajom...-.-

2012. jan. 5. 20:40
 5/16 anonim ***** válasza:
Lehet epekő vagy akár vesekő is. Sokszor a vesekő nem a derékban, hanem a hasi oldalon okoz erős fájdalmat.
2012. jan. 5. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
de akár gyomorfertözés is lehet.
2012. jan. 5. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Nekem egyszer bal oldalt a bordám alatt kezdett el fájni, 1-2 nap alatt egyre rosszabb lett, majd a hátamba is kisugárzott. Hasnyálmirigy gyulladásom volt, és kórház.
2012. jan. 5. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
ezek mitől alakulhatnak ki?? epekő, vesekő, gyomorfertőzés, hasnyálmirigy gyulladás?:S
2012. jan. 5. 20:49
 9/16 anonim ***** válasza:
a kövek kevés folyadéktól,de biztos van más oka is. stressz pl. gyomorfertözés romlott kajátol,lehet nem is tudtál rola hogy oylat eszel. vagy valami nem tetszika gyomrodnak, nem birja. hasnyált nem tom.
2012. jan. 5. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
kövem nem hiszem hogy lehet, elég folyadékot iszom. bár sokat stresszelek. tehát a kő stressztől is kijöhet?:O talán még a gyomorfertőzés lehetséges, bár romlott kaját nem hiszem, h ettem :D :/
2012. jan. 5. 20:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!