Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ez lehet AIDS? 1-2 hete...

Ez lehet AIDS? 1-2 hete hólyagok jöttek ki rajtam a bal oldalamon. Elmentem bőrgyógyászhoz azt mondta ez övsömör. Kaptam antibiotikumot és b vitamint. Semmit sem mondott, hogy ez mitől van csak meg volt lepődve, hogy 21 évesen ki jött rajtam.

Figyelt kérdés
Azt sem mondta, hogy menjek vissza vagy bármi.Beteg sem voltam,most sincs semmilyen fizikális bajom,nem érzem magam rosszul nem vagyok lázas sem.Csak ezek a hólyagok vannak,de ezek fájnak.Olvastam egy két cikket és az övsömör lehet az AIDS egyik tünete is.Nagyon meg vagyok ijedve annak ellenére is,hogy tartós párkapcsolatban élek,mert a mai világban már ki tudja...Ez lehet az AIDS kezdő tünete?Kérlek segítsetek!
2012. jan. 9. 12:22
 1/8 anonim ***** válasza:

Ha annyira parázol az AIDS miatt,akkor tessék elmenni egy vérvételre.Kimondottan az aids vizsgálatot kérni.

Mindjárt meg is nyugodsz.

Egyébként csak halkan jegyzem meg,hogy az övsömör már pár évesen is kialakulhat a gyermekeknél.Nem feltétlenül az aids egyik tünete..(ahogy a tüdőgyulladás sem,pedig sok aids-es tüdőgyulladást is elkap)

2012. jan. 9. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Talán elmész egy HIV-tesztre, és ki fog derülni. Amúgy nem valószínű. De bármi lehet, ahogy te magad is mondtad.

Innen sem én, sem az AIDS kutatásában kimagasló eredményeket elért professzor SEM fogja tudni megmondani.

2012. jan. 9. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Lehet.

Most erre mégis mit írjunk?

2012. jan. 9. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igazatok van...csak hirtelen nem tudtam mit tegyek annyira tehetetlennek érzem magam és megijedtem.Holnap el is megyek orvoshoz megkérem,hogy járjunk utána.Köszi a válaszokat!
2012. jan. 9. 12:37
 5/8 anonim ***** válasza:

No PARA!


De ne menj közösségbe,mert fertőzöl. Valahol olyan hylen járhattál ahol bárányhimlő járvány volt, illetve olyan beteg aki fertőző volt, de még nem jöttek ki a tünetek. Az övsömör és a brányhimlő virusa ugyan az.

Ugy,hogy maradj nyugton. S ha ennyire parázol menj el anonim AIDS szűrésre.

2012. jan. 9. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Egy kicsit megnyugodtam köszi!Mindig a legrosszabbra gondolok.Csak azt furcsálltam,hogy semmi más tünet nincs,semmim nem fáj és beteg sem voltam.
2012. jan. 9. 12:45
 7/8 anonim ***** válasza:
Mert ha utánanézel az övsömörnek általában nincs is más tünete.
2012. jan. 9. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Már nem azért, de az AIDS nem két hét alatt alakul ki.

A HIV fertőzés után akár 5-10 év is eltelik, mire kialakul. Hacsak nem k.rtál már 15 évesen agyba-főbe minden rossz k.vával gumi nélkül, akkor nem valószínű, hogy HV fertőzött vagy. De ha ennyire parázol, menj el szűrésre.

Egyébként ha AIDS.es lennél, észrevennéd. Ugyanis nem az övsömör lenne az egyetlen gondod. Összeszednél mindenféle fertőzést, daganatos betegségek alakulnának ki nálad stb.

2012. jan. 9. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!