Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Régen kaptam valamilyen...

Régen kaptam valamilyen gyulladáscsökkentőt, de elfelejtettem a nevét. Mi lehet az (lent)?

Figyelt kérdés
Kb. 2.000 Ft.-ba kerűlt és hosszú filmtabletta volt, fényes (ezüst szinü csomagolásban), vényre 2-e forint körül volt az ára (nem tudom lehet-e kapn v.-nélkül is)
2012. jan. 10. 10:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha gyulladáscsökkentő tabletta volt, valószínű, hogy valamilyen antibiotikum. Ha vényre adták, akkor pláne. Ilyesmit nem szedünk hasraütésre.
2012. jan. 10. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Tudom de gyulladás van a szervezetemben(egyébkén psoriasisos vagyok és segitett eltüntetni a foltokat ezért is )(goc) és egyébként is feliratnám az orvossal, csak elköltöztem és a másik orvos nem tudja a nevét, azt mondta egy gyógyszertárastól kérdezzem, de ő sem tudja a nevét. Szal valaki tudna adni egy jó tippet?

Ja és még annyi, hogy közgyógyra nem lehet kapni a gyógyszert

2012. jan. 10. 11:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!