Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » A páromnak a bal talpa 2-3...

A páromnak a bal talpa 2-3 órán keresztül borzalmasan viszketett az éjszaka, majd bele őrült. Ez már két év alatt az ötödik eset! Vajon mi okozhatja? Esetleg valami idegi dolog? Már tüskés papucsa is van, de ezekben az esetekben sajnos nem használ.

Figyelt kérdés
2009. máj. 24. 22:36
 1/7 anonim ***** válasza:
orvoshoz nem ment?
2009. máj. 24. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem ment orvoshoz,mert nagyon ritkán jön elő ez tünet és pár óra alatt el múlik.
2009. máj. 24. 22:41
 3/7 anonim ***** válasza:

probáljátok meg a hideg vizet


engetek a kádba vagy lavorba

és a párod belerakja a lábát

nekem is szokott viszkedni én mindig igy teszek

persze az én lábam elég izzados tipus

és a gyapjuzokni is sokszor segitt ha napközbe azt hordjuk:)

2009. máj. 24. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nangyon kíváncsi vagyok mi lehet ez hátha valaki tudja.Velem is előfordult már, a talpamon és a tenyeremen.De nekem napokig tartott,főleg éjszaka volt nagyon rossz.Úgy éreztem mintha fel is dagadt volna.Én sem voltam vele orvosnál,talán valami allergia lehetett.Én Calcimusc injekciót ittam rá.
2009. máj. 24. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Bör gomba esetleg
2016. jan. 1. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Gomba vagy labszarazsag.
2021. márc. 30. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez lehet külső és belső ok is. Kezdetnek bőrgyógyász, azután bel-: vese, máj is okozhatja, salakanyagok.
2021. márc. 30. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!