Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Szerintetek van okom az...

Kérdező111 kérdése:

Szerintetek van okom az aggodalomra? A főbérlő azt erőlteti, hogy majd tavasszal lekapartatja és kifestet. Addig meg elpusztulunk valami tüdővészben (a lakótársam még nem is aggasztana, de van egy 100e. Ft-os imádni való fajcicám)

Figyelt kérdés
Az előző lakásban már találkoztam hasonlóval, lefújtam gombaspray-el és eltűnt,2telet még ott laktunk, de nem jött vissza! itt meg 3 naponta fújkálom van ahol eltűnik van ahol nem(ahol eltűnik ott is max 3 napra aztán visszajön a haverjaival) Remélem tudok képet felrakni mert ezt tényleg látni kell! Ocsmány! Már az új albi is megfordult a fejünkben...
2011. nov. 22. 22:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ne gondolkodjatok új albérleten, hanem sürgősen keressetek. Egészségtelen helyen nem jó ómen élni. Nem csak a macskának, hanem az embernek se.
2011. nov. 22. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
ha penészes a fal, akkor azt egy festés nem fogja megoldani - költözz!
2011. nov. 22. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Ne már... most tényleg??? Amúgy köszi a gyors és értelmes válaszokat...most épp képfeltöltéssel próbálkozom!
2011. nov. 22. 22:31
 4/11 A kérdező kommentje:

[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


íme az új lakótársunk

2011. nov. 22. 22:39
 5/11 anonim ***** válasza:
uhh:( szerintem mindenképp költözzetek, ez rátok nézve is elég egészségtelennek tűnik...
2011. nov. 22. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
pedig jó kis peco volt ez még a peranosz nem támadott be minket!!!rühellem a költözést...
2011. nov. 22. 23:38
 7/11 anonim ***** válasza:
Költözés előtt még tehetsz egy próbát: fesd át a gombás részt rézgáliccal. Ez nekem bevált. (Igaz, halványkék lett tőle a fal, de a gombák eltűntek.) A rézgálic gazdaboltban kapható, és jóval kevésbé irritálja az ember szervezetét, mint az Ultra Szavo, ami marha büdös, de legalább nem is öl meg minden fajta gombát.
2011. nov. 23. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy a penészölők csak a fal felületén hatnak, de a képekből ítélve itt az egész falat átjárta már a nedvesség, a téglából pedig gyakorlatilag kiirthatatlan.

Szerintem költözz, mert a penészgomba nagyon veszélyes a szervezetre.

2011. nov. 23. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
ez a fal masszívan ázik, erre semmi nem használ - nem mellesleg ha ennyire vizes a fal, akkor előbb-utóbb a fal szerkezeti stabilitása is veszélybe kerül - ezen szakember tudna segíteni csak és a tulaj tuti nem fog 6-800ezer forintot erre költeni - minél előbb keressetek másik albérletet!
2011. nov. 23. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat! Keresés megkezdve
2011. nov. 23. 16:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!