Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Az állkapcsom alatt közvetlen...

Az állkapcsom alatt közvetlen van egy csomó. Amit ha megfogok teljesen feltudok tolni az államig. Fogalmam sincs h mi lehet. Valakinek tapasztalat erről? Mi lehet az?

Figyelt kérdés
Köszi a válaszokat

2012. jan. 23. 16:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet nyirokmirigy is. Nekem az volt. Hetekig kezelgettek, ki is akarták venni, de én nem engedtem. Olyasmi ez, mintha egy nyakláncból kivennének egy szemet... Aztán szépen meggyógyultam.
2012. jan. 23. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen. Be van gyulladva a fogad. Corsodillal öblögess naponta, és el fog mulni.
2012. jan. 23. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
igen a fogam is be van gyulladva nem gyengén..de felső b6-os fogam fáj..ez a csomó pedig lent van!
2012. jan. 23. 16:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!