Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Fehér váladékot a garatfalról...

Fehér váladékot a garatfalról (torok) hogy lehet eltűntetni?

Figyelt kérdés

torokfájásom volt, rengeteg folyadékot ittam. Orrdugulásra orrcseppet használtam(Otrivin)

Gargalizáltam, torokfertőtlenítettem, ennek ellenére a jobb garatfalon van egy kis fehér cucc (talán genny), nem nagy, de sehogy sem múlik el, mert olyan védett helyre gubózott be. Ezzel mit tegyek? Már nem fáj a torkom, az orrom sem folyik. orvoshoz nem szívesen mennék, nehogy visszakapjam a betegséget a váróban...



2012. jan. 27. 13:21
 1/3 anonim ***** válasza:
krákogással és köpködéssel
2012. jan. 27. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
szoktam azt is, de nem használ...
2012. jan. 27. 13:31
 3/3 A kérdező kommentje:
úgy néz ki vége , megszabadultam tőle. Meglett a sok folyadék hatása. Ma este fokhagymát ettem, ami annyira irritálta a torkom, hogy nagyon köhögtem, mikor megnéztem nyoma sem volt a fehér foltnak....de jó
2012. jan. 27. 19:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!