Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mivel kúráljam ki magam?

Mivel kúráljam ki magam?

Figyelt kérdés

Eléggé meg vagyok fázva, és egy hét múlva írjuk az írásbelit, amiről semmiképp sem szeretnék lemaradni. Olyanokra vagyok kíváncsi, hogy milyen gyógyszert, vagy valami készítményt javasolnátok a gyógyulásra.

Plusz még valami nyavalya is van a bal kezemmel. Meghúzódott, vagy nem tudom, de sing csont felől nagyon fáj. Befásliztuk, de nem akar javulni. Esetleg erre valami kenőcs, praktika?


2012. jan. 12. 11:09
 1/2 tetris ***** válasza:

Na, most szépen felöltözöl, elballagsz a patikába. Mindezeket elmondod a gyógyszerésznek, és máris ki fogja adni neked a szükséges kellékeket. Hidd el, ő jobban fogja tudni, hogy ezekre a tünetekre mely szerek a legmegfelelőbbek, amiket nem kell felíratni.

Pénz legyen nálad elég, mert minden elég drága már.

Jobbulást kívánok!

2012. jan. 12. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Magára a megfázásra nem javaslom, hogy szedj gyógyszert.

A húzódással, ha nem múlik, és aggaszt, menj orvoshoz.

2012. jan. 12. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!