Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Hányszor vagytok megfázva egy...

Hányszor vagytok megfázva egy évben?

Figyelt kérdés
Mindenki azzal piszkál, hogy hamar megbetegszem.Súlyos nagy lázzal járó, ágyban fekvős influenzkat nem szoktam elkapni, csak ilyen 1-2 napos, max hetes orrfújásos köhögést. Nektek ez hányszor van?Évi mennyi jelenti már azt, hogy tényleg gyenge az immunrendszerem?
2009. máj. 30. 20:56
 1/10 anonim ***** válasza:
90%
Maximum egyszer, de az is hideg kóla miatt. Szerintem évi 5, az már gyenge inmunrendszerre utal.
2009. máj. 30. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Én is évente egyszer (torokfájás vagy orrfolyás tünetével). Háziorvos ritkán lát (jogsi újításkor, eü. kiskönyvhöz kötelező vizsg.), lázas 11 éve voltam utoljára. Szerintem én szerencsésnek mondhatom magamat.

Ha csak náthás vagy a téli/tavaszi időszakban, az szerintem nem vészes. Esetleg egy kis immunerősítés, nagyobb odafigyelés elkelne.

2009. máj. 30. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
0-1, maximum 2,de az már sok nálam :)és persze én is ősszel, mikor bejön a fűtési szezon,akkor ritkán úszom meg..
2009. máj. 30. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
max 2:)
2009. máj. 30. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Évi 1-2. Egyél sok C-vitamint (és más vitaminokat is), az jót tesz az immunrendszernek. Akár napi 1 grammot is, ha nem vagy vesebeteg, és nem is fáj tőle a veséd.
2009. máj. 30. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Én az idei telet ki bekkeltem, egy pici nátha sem volt. :-)
2009. jún. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Csak én vagyok itt igazi penészvirág?

Én évente 5-6-szor, ha nem többször :/

2009. nov. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
74%

Basszus, nem tudom megállni, hogy ide ne írjak..xD Nah, hátha látja vki..

Én is évente 4-5-ször, télen-tavasszal általában, ősszel még nem vok beteges.

Szerintem alkat kérdése. Én igenis megfázós vagyok. Viszont az orvos ritkán lát, mert azt, hogy másfél hétig folyik az orrom, nem tartom igazán betegségnek, hanem csak kis megfázás...

2010. ápr. 11. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
2-3 évente, legutóbb 2 éve voltam nagyon megfázva, akkor antibiotikumot is kellett szednem. előtte 6 évvel volt komolyabb megfázásom. amúgy ilyen egy-két napos takonykór, de az is ritkán, nem éves szinten, vagy maximum 1 évben 1x
2016. nov. 13. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Utoljára 2,5 éve voltam beteg, azóta semmi.Maradjon is így.
2021. ápr. 13. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!