Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Miért van hasmenésem?

Miért van hasmenésem?

Figyelt kérdés

Az utóbbi pár hónapban hasmenésem van. Néha elmúlik pár napra, de egyébként híg, vagy puhább, mint egy normális széklet.

Nem dohányzom, iszom, vagy eszek gyorskaját. Gondoltam rá, hogy kivizsgáltatom magam, de előbb más véleményére vagyok kíváncsi.

Nem tudom mi bajom lehet, hogy 19 évesen (lány vagyok) ilyen problémáim vannak.

Köszönöm a segítséget!



2012. febr. 18. 16:53
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem is az van már több hónapja!Csináltattunk székletvizsgàlatot,aminek jó lett az eredménye. Vérvizsgálaton is túl vagyok hála a sorsnak nem találtak semmit sem.

Továbbra is ment a hasam. Viszont 2 hete kipróbáltam, hogy nem iszom tejet és kávét. Nem teljesen állt össze, de sokkal jobb lett. Azt hiszem a tej a felelõs az én esetemben. A végén már enni is alig mertem.

Te is nézd meg, hogy mit eszel, mert valóban okozhatja valamilyen ennivaló és azért a nyugalom kedvéért csináltass vizsgálatot.

2012. febr. 18. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi, hogy írtál!

Lehet, hogy nekem is a tej a baj. A kávé alapból megmozgatja a hasam, de néha muszáj a suli miatt.

Ha tudok, elmegyek beutalót kérni vizsgálathoz.

Köszi!:)

2012. febr. 19. 15:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!